Reklama

Joanna Racewicz w czarnej sukni na 30-leci Polsatu. Postawiła na klasykę

Joanna Racewicz znana jest ze swojego uwielbienia dla mody. W jej szafie nie brakuje pięknych kreacji, a tym razem, gdy pojawiła się na Gali Jubileuszowej 30-lecia Polsatu, oczy zebranych były zwrócone na nią. Wszystko za sprawą jej stylizacji.

Joanna Racewicz i jej miłość do romantycznych kreacji

Joanna Racewicz to jedna z gwiazd Polsatu, która pojawiła się na Jubileuszowej Gali, by świętować to wyjątkowe wydarzenie. 

 Dziennikarka zawsze, gdy wybiera się na takie wydarzenie branżowe, stara się dobrać do tego idealną kreację. 

Nie jest to trudne, bo gwiazda słynie z dobrego gustu i swojego zamiłowania do świata mody. Jest fanką długich, zwiewnych sukni, których nie brakuje w jej szafie.

Znaleźć tam można i letnie kreacje, które mają w sobie odrobinę luzu i szaleństwa, ale także wieczorowe, balowe suknie, które Joanna Racewicz zakłada w wyjątkowych sytuacjach. 

Joanna Racewicz na 30-leciu Polsatu. Zachwyciła suknią

Tym razem dziennikarka postanowiła pokazać się  w czarnej sukni stworzonej z prześwitujących elementów i koronki. Całość miało przypominać zwiewną, romantyczną halkę. 

Reklama

Kreacja nadała Joannie Racewicz kobiecy, tajemniczy akcent. Do tego gwiazda Polsatu postawiła na rozwiane włosy w równie romantycznym stylu, co jej suknia, a także mocniej podkreśliła oczy czernią, co dopełniło jej wizerunku. 

Patrząc na jej zdjęcia, widać, że ma lata doświadczeń pozowania do zdjęć przy okazji takich wydarzeń i wygląda lepiej, niż niejedna jej młodsza koleżanka. 

Nie jest tajemnicą, że Joanna Racewicz jest inspiracją dla wielu kobiet i tym razem przy okazji zbliżających się Bożego Narodzenia, a tym bardziej Sylwestra, Polki mogą zainspirować się właśnie najnowszą kreacją dziennikarki. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy