Reklama

Karolina Bielawska szykuje się do konkursu Miss Świata 2021

Karolina Bielawska to Miss Polonia 2019 i nasza kandydatka do zbliżających się wyborów Miss Świata 2021. Piękna blondynka rozpoczęła już przygotowania do konkursu i na bieżąco relacjonuje je na Instagramie. Kim jest i jak ocenia swoje szanse w konkursie Karolina Bielawska?

Karolina Bielawska na swoje pięć w minut w konkursie Miss Świata musiała trochę poczekać. Finał 70. edycji konkursu w Portoryko miał się odbyć pod koniec ubiegłego roku, ale przez wzgląd na pandemię koronawirusa został przełożony na grudzień 2021 roku. O koronę Miss Świata zawalczą 44 kandydatki, a zwyciężczyni otrzyma ją z rąk pięknej Toni-Ann Singh z Jamajki.

Karolina Bielawska nie może już doczekać się finału i na bieżąco informuje fanów o etapach swoich przygotowań. A fanów ma całkiem sporo, bo na Instagramie obserwuje ją już prawie 14 tysięcy osób, a liczba ta wciąż rośnie. Wczoraj na Instagramie pięknej blondynki pojawiło się zdjęcie z jednej z klinik, która wspiera naszą miss w walce o piękną sylwetkę, a kilka dni wcześniej Karolina pochwaliła się fotką z butelką zdrowego smoothie. Widać więc, że kandydatka do tytułu Miss Świata mocno dba o formę i chce jak najlepiej przygotować się do konkursu. 

Reklama

Miss Polonia 2019: Kim jest Karolina Bielawska?

Karolina Bielawska to piękna łodzianka, której pasją są podróże, sport i wolontariat. Miss Polonia 2019 zajmowała się cyklicznie przygotowywaniem dla bezdomnych ciepłych posiłków i paczek żywnościowych. Chęć pomocy innym i życzliwość naszej kandydatki bez wątpienia zrobią wrażenie na jurorach konkursu Miss Świata 2021. 

Karolina Bielawska ciężko pracuje nad sylwetką i chce tym zarażać również inne kobiety. Nasza miss promuje w mediach społecznościowych samoobronę kobiet i zachęca je do wzięcia spraw bezpieczeństwa w swoje ręce. Miss Polonia 2019 przyznaje, że przed nią jeszcze wiele pracy, ale już złapała bakcyla i nie może się doczekać kolejnych wyzwań. 

Nasza kandydatka w konkursie Miss Świata 2021 wierzy, że najlepsze dopiero przed nią. Niezależnie od wyników konkursu chciałaby zostać w show-biznesie na dłużej i pójść w ślady starszych koleżanek takich jak np. Paulina Krupińska. To właśnie praca prezenterki jest marzeniem Karoliny Bielawskiej, która wierzy, że wybory Miss Świata 2021 utorują jej drogę do pracy w mediach. 

Nasza kandydatka z dużą sympatią i szacunkiem wypowiada się o swoich konkurentkach, przyznając, że póki co rywalizacja między uczestniczkami nie jest jeszcze odczuwalna. Wszystkie kandydatki są przyjazne i życzliwe, wspierają się wzajemnie, plotkując na czatach czy podczas "livów" na Instagramie. Karolina przyznaje, że to piękne i inteligentne kobiety i nie może się już doczekać aż pozna je wszystkie osobiście. 

My nie możemy już doczekać się samego konkursu i mocno trzymamy kciuki za polską kandydatkę. Jak oceniacie jej szanse? 

***
Zobacz również:


Kim jest Justyna Gradek? Zrobiło się o niej głośno!

Maja Sablewska zmieniła fryzurę!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Bielawska | miss świata
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy