Reklama

Katarzyna Figura w olśniewającej kreacji

Katarzyna Figura znów nas zachwyciła. Jedna z największych seksbomb polskiego kina na tegorocznym festiwalu filmowym w Wenecji pojawiła się w olśniewającej kreacji. Zobaczcie, jak się prezentowała!

Katarzyna Figura ma 58 lat, ale nadal zachwyca swoim talentem i nieprzeciętną urodą. W młodości uchodziła za jedną z największych seksbomb polskiego kina. Wtedy kochało się w niej wielu Polaków, jednak dziś nadal wie, jak zrobić wrażenie. 

Podczas festiwalu filmowego w Wenecji zachwyciła olśniewającą kreacją. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że to po prostu kolejna długa sukienka, ale kiedy popularna aktorka stanęła bokiem, stało się jasne, że tak nie jest. 

Po prostu nie dało się nie zauważyć rozcięcia, które sprawiało, że stylizacja gwiazdy była nie tylko elegancka, ale również bardzo seksowna. Katarzyna Figura postanowiła nie szarżować z kolorami. Wybrała dodatki w ciemnych kolorach, aby nie przedobrzyć. 

Reklama

Co ciekawe, wcale nie wybrała klasycznych butów na obcasie. Na stopach znalazły się za to nieco dłuższe i cięższe buty na szpilce. To odważny wybór, ale aktorka ma w sobie tyle uroku osobistego, że jest w stanie obronić każdy outfit. 

Spójrzcie, jak w Katarzyna Figura prezentowała się na festiwalu filmowym w Wenecji! 


Co myślicie o tej stylizacji? 

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych. 

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka 

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy