Reklama

Katarzyna Warnke w imprezowej stylizacji. Wygląda coraz piękniej?

Katarzyna Warnke zachwyciła fanów, pozując do fotki w imprezowym outficie. "Krzysztof Ibisz coraz młodszy, a Kasia Warnke coraz piękniejsza" - stwierdził w komentarzu jeden z jej followersów i, patrząc na zdjęcie, które dodała znana aktorka, trudno jest się z tym nie zgodzić!

Katarzyna Warnke to polska aktorka, która jest znana m.in. z takich produkcji jak: "Pętla", "Kobiety mafii", "Ach śpij kochanie" czy "Botoks". 

43-letnia gwiazda ma w tej chwili już ponad 254 tysiące obserwujących na Instagramie, gdzie udziela się, wrzucając swoje zdjęcia oraz inne posty, w których wypowiada się na różne tematy. 

Katarzyna Warnke w show-biznesie jest znana ze swojej naturalności. Nie wstydzi się pokazać bez makijażu, co zresztą w jej przypadku nie jest niczym dziwnym, ponieważ artystka w wersji sauté również świetnie wygląda.

Reklama

Niedawno aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem, do którego zapozowała w imprezowej stylizacji. Po raz kolejny na jej twarzy na próżno można było szukać mocnego makijażu, jednak pomimo tego i tak prezentowała się fantastycznie. 

Nie wierzycie? W takim razie spójrzcie sami! 

"Krzysztof Ibisz coraz młodszy, a Kasia Warnke coraz piękniejsza" - napisał jeden z fanów Katarzyny Warnke w komentarzu pod jej zdjęciem. 

"Zjawiskowa", najlepsza", "żyleta" - komplementowali aktorkę inni followersi.

A jak wam się podoba gwiazda w takim wydaniu? 

Czytaj również:

Esmeralda Godlewska przechodzi na dietę

Grażyna Szapołowska zrzuciła ubrania na plaży! 

Cała prawda o związkach Antoniny Krzysztoń! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy