Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska szaleje na wakacjach. Istny raj!

Katarzyna Zielińska, polska aktorka i piosenkarka przebywa obecnie na wakacjach, które na bieżąco relacjonuje fanom na Instagramie. Zielińska zabrała męża i dzieci do Omanu i korzysta z pięknej, słonecznej pogody oraz błogiego relaksu. Fani są zachwyceni jej zdjęciami z raju!

Katarzyna Zielińska to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1999 roku, a w kolejnych latach pojawiała się w takich kinowych hitach jak "Dzień świra", "Plac Zbawiciela", "Och, Karol 2" czy "Listy do M". Regularnie można ją też było oglądać w serialach "Barwy szczęścia" czy "Dom nad rozlewiskiem". 

Ostatnie lata nie były jednak dla aktorki łatwe. Zielińska przyznała się, że podczas pandemii COVID-19 popadła w depresję - dziś stara się wspierać innych w walce z tą chorobą i współpracuje ze Stowarzyszeniem Aktywnie Przeciwko Depresji. 

Ostatnie pochmurne dni lutego Katarzyna Zielińska postanowiła spędzić w słonecznym, leżącym nad  Morzem Arabskim, Omanie. Spakowała męża oraz dzieci i teraz na bieżąco relacjonuje na Instagramie swój pobyt w raju na ziemi. 

Reklama

Katarzyna Zielińska szaleje na egzotycznych wakacjach. Ale widoki!

Wczoraj na Instagramie Katarzyny Zielińskiej pojawiły się pierwsze zdjęcia z Omanu. Aktorka pozuje na nich z dziećmi na plaży oraz pod palmami, dzierżąc w dłoniach wiaderko z zabawkami i mini materac do pływania. Chwilę później znalazła jednak czas tylko dla siebie i oddała się relaksowi z kubkiem arabskiej kawy. 

Dziś aktorka "Barw szczęścia" podzieliła się filmikiem ze swoim ulubionym utworem i widokiem na oszałamiający błękit nieba oraz morza. 

- napisała, a fani natychmiast zareagowali:

- "Sielsko i anielsko. Faktycznie raj", "Tak wygląda raj", "Można wiedzieć, gdzie ten raj", "Po prostu bajka". 

Trzeba przyznać, że w takim otoczeniu przyrody każdy poczułby się jak w raju. Zgadzacie się?

***

Zobacz również:

Joanna Opozda rodziła w tym samym szpitalu co Marina. Na co mogła liczyć?

Magdalena Ogórek świętuje urodziny. Tak zaczynała karierę!

Edyta Pazura wygląda obłędnie. Zdjęcie zrobił mąż!Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | polska aktorka | gwiazdy na wakacjach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy