Reklama

Kim Cattrall wraca do nowego „Seksu w wielkim mieście”. Koniec konfliktu z Sarah Jessicą Parker?

Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów. Czy to koniec konfliktu Sarah Jessiki Parker i Kim Cattrall? Odtwórczyni roli Samanthy w kultowym serialu „Seks w wielkim mieście” pojawi się w jego kontynuacji. Informacja była trzymana w sekrecie do samego końca.

Kim Cattrall, czyli odtwórczyni roli Samanthy Jones, powraca do "Seksu w wielkim mieście"! Dla fanów kultowego serialu to naprawdę sensacyjna wiadomość. Aktorka pojawi się w kontynuacji produkcji "I tak po prostu" ("And just like that..."). Powrót ten wywołuje spore emocje ze względu na konflikt Cattrall z odtwórczynią roli Carrie Bradshaw, czyli Sarah Jessiką Parker.

Reklama

Kilka lat temu Cattrall odrzuciła scenariusz trzeciego filmu opowiadającego o dalszych losach bohaterek "Seksu w wielkim mieście". W wywiadach podkreślała, że zawodowo jest już w zupełnie innym miejscu.

Zobacz też: Kim Cattrall zachwyca. Popatrzcie tylko na te nogi!

Sensacja! Kim Cattrall powraca jako Samantha Jones

Według serwisu Variety.com, aktorka pojawi się w finale drugiej serii serialu "I tak po prostu". W pierwszym sezonie Samantha Jones przeprowadziła się do Londynu, a Carrie kontaktowała się z nią za pomocą sms-ów.

Jak podaje serwis, Cattrall ma wystąpić tylko w jednej scenie. A ta została nakręcona 22 marca w Nowym Jorku. Według informacji uzyskanych przez Variety.com, Samantha ma przeprowadzić rozmowę telefoniczną z Carrie. Portal donosi, że Kim z pewnością nie powróci do serialu na dłużej.

Warto dodać, że informacja o powrocie Kim Cattrall, była utrzymywana w tajemnicy do samego końca. Nowy sezon "I tak po prostu" pojawi się na platformie HBO Max 22 czerwca.

Zobacz też: Sarah Jessica Parker na planie nowego serialu. Pokazała się w siwych włosach

Kim Cattrall i Sarah Jessica Parker: kulisy konfliktu

O tym, że Cattral i Parker - delikatnie mówiąc - zbytnio za sobą nie przepadają, wiadomo już od dawna. Chociaż na ekranie ich bohaterki pałały do siebie sympatią, rzeczywistość wyglądała inaczej. Ich relacja poza planem zyskała nawet miano toksycznej, a po zakończeniu kręcenia "Seksu w wielkim mieście" nie pozostawały w przyjaznych stosunkach.

Konflikt rozgorzał na dobre, gdy okazało się, że Parker otrzymuje o wiele większą sumę za udział w serialu. Filmowa Samantha zażądała podwyżki.

Kolejna odsłona konfliktu miała miejsce w 2018 roku, kiedy zmarł brat Kim Cattrall. Sarah Jessica Parker na Instagramie złożyła kondolencje serialowej koleżance. Napisała wówczas:

"Droga Kim, moja miłość i kondolencje dla ciebie i twojej rodziny. Niech Bóg ma w opiece twojego brata".

W odpowiedzi Cattrall nazwała ją hipokrytką i w mediach społecznościowych napisała, że "nie potrzebuje jej miłości i wsparcia w tym tragicznym czasie". Z kolei pod postem zacytowała rozmowę ze swoją mamą - ta zapytała gwiazdy, dlaczego Parker nie chce dać jej spokoju.

Cattrall dosadnie skrytykowała troskę Parker i podkreśliła, że odtwórczyni roli Carrie nie znajduje się w gronie jej przyjaciół. Dodała też, że aktorka chce się wypromować na cudzej tragedii.

Co ciekawe, kondolencje złożyła również Cynthia Nixon (serialowa Miranda). Ona w odpowiedzi otrzymała pozdrowienia i podziękowania za pamięć.

Zobacz też: Sarah Jessica Parker ikoną stylu dla dojrzałych kobiet. Jej stylizacje zachwycają

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sarah Jessica Parker | Seks w wielkim mieście

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy