Reklama

Kim Kardashian w niezwykle kobiecym wydaniu. Wzrok przyciągnęły włosy

Kim Kardashian w sukience w stylu, który odszedł już do lamusa? Nic bardziej mylnego. Bandażowa sukienka dzięki Kim Kardashian wraca do łask, a dodatkowo w całej stylizacji gwiazdy uwagę zwracają jej włosy.

Kim Kardashian w niemodnej sukience? Nic bardziej mylnego

Prestiżowe wydarzenie, organizowane w Academy Museum of Motion Pictures w Los Angeles, gromadzi największe gwiazdy i innowacyjnych myślicieli, aby uczcić naukowców, którzy zmieniają świat. Tym razem pojawiła się tam także Kim Kardashian. 

 Od influencerki i bizneswoman trudno było oderwać wzrok. W sobotę Kardashian pojawiła się na 10. dorocznej ceremonii rozdania nagród Breakthrough Prize Awards w Academy Museum of Motion Pictures w Los Angeles i specjalnie na tę okazję założyła obcisłą, bandażową suknię. 

Patrząc na Kim można pomyśleć, że znów mamy 2007 rok, kiedy ten styl sukienek podbił modowe wybiegi. Bandażowe kreacje jednak przestały być modne po kilku latach, ale wygląda na to, że dzięki Kim Kardashian znów mogą wrócić do łask. 

Biel, podkreślone kształty i mokre włosy

Biała suknia Kardashian miała znajomy styl bandażowych sukienek, a także kilka nowych, świeżych detali, w tym krzyżujący się dekolt wiązany na szyi, skórzany materiał z wytłoczonym wzorem skóry krokodyla i niewielkie wycięcia po bokach.

Reklama

Rozcięcie z tyłu odsłoniło parę przezroczystych akrylowych szpilek na platformie, a dodatki w formie różowego pierścionka z diamentem dopełniły całej stylizacji. Kim zdecydowała się też na mokry i falisty styl włosów, który połączyła z błyszczącymi ustami i zjawiskowymi, sztucznymi rzęsami.

Dwa trendy, które wyszły już z mody - bandażowa sukienka i "mokre" włosy - Kim Kardashian odświeżyła i zaprezentowała w niezwykle nowoczesnej i kobiecej odsłonie.

Już niejednokrotnie Kim Kardashian udowodniła, że niekiedy trendy, które wyszły już z mody, w jej wydaniu przybierają nową, ciekawą formę. Tak było i tym razem.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy