Reklama

Reklama

Król Karol III i królowa Camilla pokazali swoją świąteczną kartkę. Jest wyjątkowa!

To pierwsze Boże Narodzenie bez królowej Elżbiety II i z pewnością to także trudny moment dla całej rodziny królewskiej. Jej syn, król Karol III wraz z królową Camillą pokazali Brytyjczykom, że zamierzają kontynuować tradycje rodzinne po śmierci Elżbiety II i właśnie pokazali świąteczną kartkę, którą wyślą do poddanych nie jako książę i księżna, a już jako król i królowa. To z pewnością wyjątkowy moment.

Wyjątkowe Boże Narodzenie bez królowej Elżbiety II. Król Karol III podoła obowiązkom?

Święta bożego narodzenia to na brytyjskim królewskim dworze wyjątkowe wydarzenie, przepełnione zwyczajami i tradycjami. Tegoroczne Boże Narodzenie będzie jednak zupełnie inne - zabraknie w nim królowej Elżbiety II, która zmarła we wrześniu 2022 roku. 

 Tron po niej przejął jej najstarszy syn - Karol, stając się królem Karolem III. To ja jego barkach ciąży obecnie spora odpowiedzialność kultywowania tradycji, które zakorzeniła w rodzinie królowa Elżbieta II

Nic w tym dziwnego, że Brytyjczycy i fani rodziny królewskiej obserwują z wyjątkową uwagą przygotowania do tegorocznych świąt, gdyż są ciekawi, czy Karol podoła ze wszelkimi obowiązkami głowy rodziny w tym świątecznym czasie. 

Okazuje się, że wypełnił on już pierwszą świąteczną tradycję swojej matki, czyli wysyłanie kartki z życzeniami do poddanych. Co roku wszyscy członkowie rodziny królewskiej przygotowują takie kartki ze swoimi zdjęciami i za pośrednictwem Pałacu Buckingham wysyłają je do Brytyjczyków. 

Reklama

Król Karol III i królowa Camilla pokazali świąteczną kartkę. Jest wyjątkowa

Ku radości fanów okazuje się, że król Karol III wraz z królową Camillą zamierzają kontynuować ten zwyczaj i właśnie na oficjalnej stronie królewskiej pary pojawiła się długo wyczekiwana świąteczna kartka. 

Król zdecydował się tam umieścić zdjęcie, które zostało zrobione niedługo przed tym, jak objął on tron po swojej matce. Na zdjęciu Camilla patrzy na swojego męża wzrokiem pełnym miłości. 

"Życzymy Wesołych Świąt i Nowego Roku" - można przeczytać niezwykle krótkie życzenia w świątecznej kartce.

Przed Karolem i Camillą jeszcze wiele dni wypełniania świątecznych obowiązków, których zwieńczeniem będzie uroczyste spotkanie bożonarodzeniowe prawie wszystkich członków rodziny. 

Z pewnością przy świątecznym stole zabraknie Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy po publikacji filmu dokumentalnego o swoim życiu i tajemnicach rodziny królewskiej nie są mile widzianymi gośćmi w Pałacu Buckingham. 

 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy