Reklama

Reklama

Królowa Elżbieta II skrywa ten sekret od lat! Dlatego żyje tak długo?

Królowa Elżbieta II ma 95 lat, a wielkimi krokami zbliżają się kolejne urodziny monarchini, które przypadają 21 kwietnia. Osiągnięcie takiego wieku, jest marzeniem wielu osób i okazuje się, że królowa ma swoje sposoby na długowieczność! Do kilku zasad stosuje się od lat, co najwidoczniej zapewniło jej długie życie.

Królowa Elżbieta II i jej długowieczność - kosmitka, kąpiąca się w krwi dziewic?

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującą żyjącą głową państwa na świecie. Od 70 lat włada Wielką Brytanią i niektórzy zachodzą w głowę, jaki jest sekret długowieczności monarchini. 

 Ostatnio sytuacji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stan zdrowia królowej, nie brakuje. Ona jednak nie poddaje się przeciwnościom losu i wciąż zaskakuje Brytyjczyków swoją siłą. 

Nawet ostatnio, gdy okazało się, że sędziwa królowa choruje na koronawirusa, udało jej się pokonać COVID-19 i wbrew plotkom, nie abdykuje. 

Wciąż pełni najważniejszą ze swoich ról - rolę królowej. Również należy zaprzeczyć nieco zabawnym plotkom, które co jakiś czas pojawiają się wśród teorii spiskowych, że sekret długowieczności królowej leży w tym, że nie jest ona... człowiekiem. 

Reklama

Osoby wierzące w takie teorie, twierdzą, że królowa Elżbieta II jest reptilianką albo kosmitką. Królowa Elżbieta II nie wzięła także przykładu z historycznej postaci — Elżbiety Batory, która według legend, by zachować młodość i cieszyć się długim życiem, kąpała się we krwi dziewic. 

Zobacz również: Królowa Elżbieta II wraca do pracy po izolacji. Było nerwowo

Prawda o długowieczności królowej Elżbiety II jest niezwykle przyziemna

Prawda o sekrecie długowieczności królowej Elżbiety II jest bardziej przyziemna. Królowa wiele zawdzięcza swoim codziennym rytuałom - wstawaniu o tej samej porze i pilnowaniu, by przesypiała odpowiednią ilość godzin. 

Dodatkowo mówi się o codziennym rytuale wypicia filiżanki herbaty wraz ze spożyciem przekąski. Królowa pozwala sobie na żywieniowe przyjemności, ale jej dieta jest lekka i nie ma w niej żywności wysoko przetworzonej. 

"Królowa uwielbia używać produktów, które pochodzą z posiadłości należących to Korony. Zazwyczaj powtarzaliśmy dania brytyjskie i francuskie. Przygotowywaliśmy wiele tradycyjnych dań z Francji, takich jak halibut na szpinakowej kołderce. Królowa zawsze jadła, aby żyć, a nie żyła, aby jeść. To książę Filip uwielbiał jeść i uwielbiał eksperymentować. Królowa wolała jeść sprawdzone dania" - Wspominał szef królewskiej kuchni w rozmowie z magazynem "Hello!".

Królowa Elżbieta II uwielbia także aktywność fizyczną, a najbardziej spacery oraz jazdę konną. Kontrowersyjnym rytuałem królowej jest także... alkohol. 

Ponoć królowa wypiła niewielką ilość alkoholu, ale czyni to każdego dnia! Kieliszek szampana, czy wina albo mały drink przed snem, to ponoć codzienność królowej. Jednak ile w tym prawdy, wie sama królowa! 

***

Zobacz również:

Meghan Markle dostała tajną wiadomość od królowej. Jest powód do radości?

Niepokojące wieści o królowej Elżbiecie II! "Nie mogę się ruszyć"

Królowa Elżbieta II zapłaci za ugodę księcia Andrzeja! "Nikt nie ma takich pieniędzy"!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy