Reklama

Kucharz królowej zaliczył wpadkę. Oto jak zareagowała!

Rola osobistego kucharza królowej marzy się zapewne niejednemu adeptowi sztuki kulinarnej. Niestety, na taką pozycję trzeba sobie mocno zapracować. Tym bardziej więc dziwią najnowsze doniesienia jednego z brytyjskich magazynów, który napisał o wpadce kucharza królowej Elżbiety II i jej zaskakującej reakcji.

Królowa Elżbieta II znana jest ze swoich specyficznych kulinarnych przyzwyczajeń. Monarchini zaczyna dzień od filiżanki herbaty i herbatników, a potem spożywa lekką owsiankę lub tosty z dżemem. Na obiad królowa je najchętniej chude mięso z warzywami, a dzień kończy ulubionym ciastem i słodkimi przekąskami. 

Elżbieta II uwielbia również lekkie sałatki i co ciekawe, spożywa tylko sezonowe warzywa i owoce. Unika natomiast produktów ciężkostrawnych, makaronów i ziemniaków. Tym bardziej dziwi więc dodatek jaki znalazła ostatnio w swojej ulubionej sałatce. 

Reklama

Wpadka królewskiego kucharza. Elżbieta II nie mogła uwierzyć!

Dziennikarz magazynu "The Daily Mail's Weekend" dotarł do informacji o szokującej wpadce kucharza królowej. Gdy Elżbieta II pochyliła się nad swoją ulubioną sałatką, znalazła w niej... martwego ślimaka! Monarchini wydarła kartkę z księgi uwag, z pomocą której przekazuje kucharzowi uwagi dotyczące menu, zawinęła w nią ślimaka a na wierzchu napisała: "Znalazłam to w sałacie. Zjadłbyś to?". 

Królowa Elżbieta II znana jest ze swojego specyficznego poczucia humoru i silnego charakteru, więc jej mocna reakcja zapewne nie zaskoczyła kucharza, ale i tak chciałybyśmy zobaczyć jego minę!

***
Zobacz również:

Kate i William przechodzą kryzys? Oto kolejny dowód!

William i Kate nie mówią Georgowi co czeka go w przyszłości. To wbrew tradycji! 

Elton John zrezygnował z udziału w ceremonii dla księżnej Diany!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy