Reklama

Reklama

Książę George musi zmienić ubranie! Wszystko przez etykietę!

Książe George 22 lipca skończy 8 lat. To wielkie wydarzenie w rodzinie królewskiej pod wieloma względami. Także, jeżeli chodzi o kwestie etykiety, której teraz mały książę musi już przestrzegać. Księżna Kate musi wymienić garderobę syna na ubrania, które po ukończeniu ośmiu lat przez Georga, muszą być zgodne z wytycznymi panującymi na królewskim dworze. Od tego momentu mały George musi przestrzegać pewnego przykrego obowiązku.

Książę George kończy osiem lat

 Książę George jest niekwestionowanym ulubieńcem Brytyjczyków. Księżna Kate i książę William oszaleli na punkcie swojego pierworodnego, podobnie jak cała rodzina królewska. Media bacznie śledziły każde oficjalne wyjście chłopca z rodzicami i pierwszy dzień, gdy poszedł do przedszkola, a następnie do szkoły. 

Każde kolejne urodziny były hucznie obchodzone, a te, które książę George będzie świętował 22 lipca, są wyjątkowe. Wiekowe etykieta i tradycja, które rządzą niezmiennie królewskim dworem od lat, wpływają na zachowania i wygląd członków królewskiego rodu. 

Także dzieci muszą przestrzegać surowych zasad, które też dostosowane są do ich wieku. Książę George z racji kończenia 8 lat, musi zapoznać się z nowymi regułami zachowywania się podczas oficjalnych wyjść. 

Do tej pory, często bez względu na pogodę, pokazywał się on w krótkich spodenkach. Teraz chłopiec będzie zobowiązany do noszenia tylko długich spodni, nawet gdy doskwierać będzie upał. 

Reklama

Dla księżnej Kate te zasady są niezwykle ważne. Sama skrupulatnie ich przestrzega i wymaga tego od swoich dzieci. Jeszcze niedawno głośno było o kłótni, jaka wybuchła między Kate i Williamem przed meczem Anglia-Włochy na Mistrzostwach Euro 2020 w piłce nożnej. 

To wtedy książę William chciał, by syn wystąpił na trybunach w sportowej koszulce, wspierając drużynę Anglii, ale Kate upierała się przy eleganckiej, tradycyjnej stylizacji złożonej z koszuli i marynarki. Kate jest tak bardzo restrykcyjna w swoich zasadach, że broniła swojego zdania niczym lwica przed Williamem. 

Z pewnością to ona będzie pilnować, by książę George wyglądał stosowanie do swojego wieku i nie popełniał modowych wpadek.

***
Zobacz również: 

Jak nosić sukienki midi? Księżna Diana to wiedziała. Kto jeszcze? 

Księżna Diana powiedziała to przed śmiercią?! Po wypadku zaczął się chaos!

Księżna Diana potrafiła zaskoczyć! Te zdjęcia pamięta każdy!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę George | książę William | księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy