Reklama

Książę Harry minął się z prawdą? Ekspert nie ma wątpliwości!

Czy książę Harry mówił prawdę, zdradzając szczegóły z życia na królewskim dworze w słynnym wywiadzie z Oprah? Ekspert od mowy ciała, Jesus Enrique Rosas zdaje się nie wierzyć w jego słowa. Zwłaszcza w te o braku wsparcia ze strony rodziny. Na jakiej podstawie mężczyzna twierdzi, że wnuk królowej Elżbiety II minął się z prawdą?

Pomimo tego, że Meghan Markle i książę Harry w ubiegłym roku na dobre zrezygnowali z życia w Wielkiej Brytanii, deklarując, że chcą żyć niezależnie od rodziny królewskiej, plotki na ich temat wcale nie cichną. 

Wręcz przeciwnie, znajdują się w centrum zainteresowania dziennikarzy, a ich medialne wypowiedzi zawsze wzbudzają ogromną sensację w mediach. Zwłaszcza te, w których mówią na temat swojego życia na dworze. 

Kontrowersyjny wywiad udzielony pół roku temu Oprah był dla pary okazją do tego, by zdradzić kilka sekretów. Harry i Meghan wyjawili wtedy naprawdę sporo.

Reklama

Wnuk królowej Elżbiety II zaskoczył szczególnie słowami o braku wsparcia ze strony najbliższej rodziny. 

Czy naprawdę nikt nie chciał im pomóc? A może książę Harry minął się z prawdą? 

Ekspert od mowy ciała, Jesus Enrique Rosas uważa, że Sussex mógł skłamać. 

Książę Harry skłamał, mówiąc o braku wsparcia w rodzinie? William i Kate mieli go wspierać!

Jesus Enrique Rosas uważa, że książę Harry mógł skłamać u Oprah na temat swojej relacji z bratem oraz zdrowia psychicznego. 

Wyznał, że rodzina królewska woli uciekać od problemów, chowając głowę w piasek, niż o nich rozmawiać, a jego żona, która miała mieć myśli samobójcze, nie otrzymała od jego krewnych pomocy. 

Czy naprawdę wnuk królowej Elżbiety II nie miał z kim porozmawiać o trudnej sytuacji? 

Jesus Enrique Rosas uważa, że książę Harry musiał przynajmniej kilka razy poruszać ten temat z bratem, księciem Williamem i jego żoną, księżną Kate, którzy w przeszłości brali udział w kampanii "Heads Together", poświęconej zdrowiu psychicznemu. 

Poza tym ekspert od mowy ciała zwrócił również uwagę na to, że w przeszłości Harry i William szczerze rozmawiali o problemach i pokazał krótkie nagranie.

Młodszy brat zwierzył się tam księciu Cambridge.  

"Zawsze sądziłem: Jaki jest sens we wracaniu do przeszłości? Jaki jest cel w przywoływaniu czegoś, co sprawia, że cierpisz? To niczego nie zmieni. Jednak takie myślenie może być niszczące. Wy zawsze mi powtarzaliście, że trzeba usiąść i przemyśleć to wszystko, ale ja wtedy tego nie chciałem" - miał mówić książę Harry, co jest jednoznacznym dowodem na to, że książę William i jego małżonka wcale nie byli obojętni na problemy swojego brata i nie bali się rozmawiać o kwestiach dotyczących zdrowia psychicznego. 

Biorąc to pod uwagę, ekspert twierdzi, że Sussexowie mogli się im zwierzyć. 

Jesus Enrique Rosas nie wierzy więc do końca w wersję, którą młodszy syn księcia Karola przedstawił w mediach. Uważa, że książę Harry mógł kłamać. 

Czytaj również: 

Mąż Barbary Kurdej-Szatan zabrał głos! 

Maurycy Popiel bierze ślub 

Adam Kalinowski po "The Voice of  Poland". Kiedy płyta?

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama