Reklama

Książę William i księżna Kate nie pierwszy raz musieli pocieszać księcia Georga!

Księżna Kate i książę William nie posiadali się z radości, gdy pierwszy raz zostali rodzicami. Ich pierworodny syn- książę George - przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku. Od tamtej pory towarzyszy swoim rodzicom podczas wielu oficjalnych wyjść i niekiedy, jak to dziecko, nie potrafił opanować swoich emocji, jak podczas finału Mistrzostw Euro 2020 w piłkę nożną. Kiedy jeszcze humor nie dopisywał księciu?

Książę George z księżną Kate i księciem Williamem na Euro 2020

 Księżna Kate i książę William oraz książę George dopingowali Anglików w walce o puchar podczas finału Euro 2020, kiedy to Anglia zmierzyła się z Włochami. 

Niemal cały świat żyje teraz reakcjami rodziny królewskiej, która dopingowała swoją drużynę na mistrzostwach. Książę George - jego radość, a potem niewyobrażalny smutek z przegranej Anglii, skradły serca internautów. 

Mały George nie potrafił ukryć swoich emocji, w tym smutku po przegranej reprezentacji jego ojczyzny. Obrazek pocieszanego księcia przez księżną Kate i księcia Williama obiegł światowy internet. 

To jednak nie pierwszy raz, gdy książę George skupia na sobie uwagę podczas publicznego wyjścia. Syn księżnej Kate i księcia Williama kończy niedługo 8 lat i od momentu narodzin stał się ulubieńcem Brytyjczyków. 

Jego pierwsze publiczne wyjścia z rodzicami było głośno komentowane, zwłaszcza że George potrafił pokazać swój charakterek! 

Reklama

Książę George ulubieńcem brytyjskich mediów

W 2014 roku książę George wyruszył wraz z rodzicami w pierwszą podróż z ramienia monarchii. Odwiedził Australię i oczarował wszystkich zebranych swoją ekscytacją na widok pewnego zwierzęcia. Będąc w zoo w Sydney, chłopiec niezwykle cieszył się, patrząc na jamraja, czyli małego ssaka, który występuje właśnie w Australii. 

Zdjęcia roześmianego Georga i rozbawionych reakcją syna Kate i Williama trafiły do mediów i od tego momentu prasa śledziła każdy krok uroczego Georga. 

W 2016 roku również zauroczył swoją osobą fanów, tym razem w Kanadzie, gdzie wybrał się z rodzicami. Tym razem zdjęcia księcia Georga z lotniska okazały się być hitem. 

Hitem internetu stały się bowiem zdjęcia, na których 3-letni następca tronu przykleja buzię do szyby samolotu i stroi zabawne miny.

Podobnie było kilka lat później, gdzie już razem z siostrą Charlotte, stroił miny w oknie pałacu Buckingham, pilnowani przez ukochaną nianię. 

Z okazji święta lotnictwa aż 100 samolotów przeleciało nad Pałacem Buckingham. Tego dnia w 2018 roku, George zafascynowany oglądał pokaz razem z siostrą. Paparazzi uwiecznili ten moment, gdy rodzeństwo doskonale bawiło się w oknie pałacu.

Książę George na ślubie Pippy Middleton

Wszyscy fani rodziny królewskiej pamiętają ślub siostry księżnej Kate, Pippy Middleton. Na tym niezwykle ważnym wydarzeniu obecni byli także książę George i księżniczka Charlotte, którzy pełnili wraz z innymi dziećmi ważną funkcję w kościele podczas uroczystości. 

Niestety, tego dnia książę George nie chciał współpracować z mamą, która w pewnym momencie straciła do niego cierpliwość. Przez zaciśnięte zęby Kate tłumaczyła coś Georgowi, co uchwyciły obiektywy aparatów. 

Wówczas media rozpisywały się nad problemami wychowawczymi księżnej Kate i księcia Williama, że nie odstają ode od codziennych problemów zwykłych ludzi. 

Jak widać, mecz Anglia-Włochy na Euro 2020 to nie pierwsza taka sytuacja, gdzie książę George nie mógł ukryć swoich emocji. Chłopiec zachowuje się zawsze bardzo naturalnie i tym zyskał sobie sympatię poddanych. Z pewnością chłopiec zaskoczy ich jeszcze niejednokrotnie.  

***
Zobacz także: 

Księżna Kate zaszczepiła się na COVID-19

Księżna Kate tego nie ukryje! Oto co wyszło o jej rodzinie! Teściowa księcia Williama jest... A jednak!

Książę William skończył 39 lat. co dostał w prezencie od księżnej Kate?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę George | księżna Kate | książę William | Euro 2020
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy