Reklama

Księżna Kate kocha ten napój! Kupuje go w znanej sieciówce

Księżna Kate uwielbia bezkofeinową latte na chudym mleku? Takie doniesienia jakiś czas temu pojawiły się na jednym z portali. Okazuje się, że uwielbiana przez wielu księżna Kate ma jednak zupełnie inne preferencje!

Księżna Kate Middleton, żona księcia Williama, jawi się jako osoba aktywna i pełna energii. Uwielbia tenis - nie tylko oglądać, ale i grać, dba o siebie nie tylko w kwestii kosmetyków, ale również w kwestii diety.

Księżna Kate w Starbucksie. Zamawia ten jeden napój

Okazuje się, że księżna Kate często odwiedza Starbucks. Dziennikarze z portalu hellomagazine.com odkryli, że żona Williama uwielbia bezkofeinową latte na chudym mleku. Jak podawali, księżna miała być widziana w jednym z lokali sieciówki, gdzie przy kasie zapłaciła kartą lojalnościową - a więc najwyraźniej często odwiedzała Starbucksa!

Reklama

Nowe doniesienia, o których pisze MailOnline, pokazują jednak, że księżna Kate ma już inny ulubiony napój w Starbucksie! 

Księżna Kate uwielbia ten koktajl. Dodaje jej energii!

Ulubiony napój księżnej Kate to prawdziwa bomba witaminowa. Jak podają dziennikarze MailOnline, księżna zamawia bowiem koktajl z jarmużu, szpinaku, matchy, spiruliny i jagód. Taki zestaw na pewno dodaje energii i wspaniale smakuje!

Wybór chwali również Jennifer Hanway, była królewska dietetyczka:

- mówi.

Przeczytaj też:

Anna Wendzikowska kusi na wakacjach

Kendall Jenner w jesiennym sweterku i jeansach. Co noszą zagraniczne gwiazdy?

Urszula ujawni wszystkie swoje sekrety! "Dużo pił, były też narkotyki"

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy