Reklama

Reklama

Córka Kate Moss podbija świat. Lila Grace Moss wyrosła na piękność!

Kate Moss jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie i, choć lata mijają, wciąż zachwyca atrakcyjnym wyglądem. W jej zawodowe ślady poszła córka, która nie tylko zaczęła już stawiać pierwsze kroki w modelingu, ale w swoim portfolio ma już udział w najważniejszych pokazach mody. Wszystko wskazuje na to, że, podobnie jak mamę, czeka ją wielka kariera. Jak wygląda Lila Grace Moss?

Kate Moss to brytyjska modelka, która od ponad trzech dekad aktywnie działa w branży modelingu i wciąż uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Szczyt jej popularności przypadał na lata 90, kiedy to była uważana za prawdziwą ikonę. 

Na przestrzeni lat Kate Moss pracowała dla najlepszych projektantów świata, wśród których znaleźli się m.in. Calvin Klein, Coco Chanel, Gianni Versace czy Yves Saint Laurent. 

W modelce na przestrzeni lat kochały się miliony mężczyzn na całym świecie, jednak tylko nielicznym udało się zwrócić na dłużej jej uwagę. 

Reklama

Wśród szczęśliwców był m.in. związany z branżą medialną Jefferson Hack. 

Relacja nie przetrwała zbyt długo, jednak owocem związku dziennikarza modelki jest córka, Lila Grace Moss, która przyszła na świat w 2002 roku. 

19-latka postanowiła pójść w zawodowe ślady swojej mamy i zostać modelką. 

Lila Grace Moss. Kim jest i jak wygląda córka Kate Moss?

Wszystko wskazuje na to, że Lila Grace Moss jest na dobrej drodze do spektakularnej kariery i nic dziwnego, skoro karierę w modelingu zaczynała jeszcze jako dziecko. Pomimo młodego wieku, ma już spore doświadczenie. 

Jako dziewięciolatka pozowała razem z mamą do amerykańskiego Vogue'a, a jako 14-latka pojawiła się razem z nią na okładce włoskiego Vogue. 

Później zapozowała solo dla magazynu "Dazed" i zaczęła bardziej intensywnie pracować w kampaniach reklamowych znanych marek. 

Pracowała już m.in. dla Marca Jacobsa, a ostatnio coraz częściej pojawia się na wybiegach. 

Głośno było zwłaszcza o jej występie na pokazie mody marki Versace w Mediolanie, gdy przeszła po wybiegu z pompą insulinową na udzie. 

Lila Grace Moss nie boi się przełamywać tematów tabu i mówiąc głośno o swojej chorobie, dodaje innym młodym kobietom pewności ciebie. 

Jej profil na Instagramie również cieszy się popularnością. Córka Kate Moss zgromadziła tam już ponad 218 tysięcy fanów.

Myślicie, że uda jej sie zrobić taką karierę jak ta Kate Moss? 

Czytaj również: 

Daniel Craig o bywaniu w gejowskich klubach

Anna Skura szuka asystentki

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: lila grace moss

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy