Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce i choć jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, niezbyt często publikuje w sieci zdjęcia ze swoimi rodzicami. Tym razem zrobiła wyjątek i zapozowała do fotki z mamą i tatą, a fani szybko zaczęli spierać się w komentarzach, do kogo jest bardziej podobna!

Małgorzata Kożuchowska to nie tylko utalentowana, ale również piękna aktorka. 

Pomimo upływu lat wciąż wygląda świetnie, a fani zastanawiają się, po kim 50-letnia gwiazda odziedziczyła swoją spektakularną urodę. W końcu z taką prezencją musi mieć świetne geny. 

Artystka postanowiła rozwiać ich wątpliwości i, choć na co dzień nie chwali się zdjęciami ze swoimi rodzicami, postanowiła zrobić wyjątek od reguły, a fotografia zrobiła furorę w sieci. 

"Mama i tata. Rodzice. Dziadkowie. Teściowie. Wciąż w formie, wciąż razem, aktywni, pomocni, realizują swoje pasje!" - napisała o matce i ojcu Małgorzata Kożuchowska. 

Reklama

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z rodzicami

Aktorka nie musiała długo czekać na reakcję fanów, którzy ekspresowo zaczęli komentować jej zdjęcie, spierając się, czy jest bardziej podobna do mamy czy do taty. 

"Córeczka tatusia, bardzo podobni do siebie jesteście", "ale podobieństwo do taty",  "piękna jak mamusia", "usta mamy oczy taty" - pisali jej followersi. 

Kim są rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska to najstarsza córka Leszka i Jadwigi Kożuchowskich. 

Jej mama z zawodu jest nauczycielką, a tata doktorem nauk pedagogicznych, który przez lata wykładał pedagogikę i ekologię w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

Jak myślicie, po kim aktorka odziedziczyła urodę? 

Czytaj również: 

Magdalena Lamparska namawia kobiety do badań mocnym zdjęciem

Wnuk Krawczyka w dramatycznej sytuacji

Maryla Rodowicz i Cleo kręcą razem

Zobacz także

INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy