Reklama

Księżna Kate przebywa w specjalistycznym ośrodku? Pałac zabrał głos

Księżna Kate od kilku miesięcy przechodzi leczenie w związku z chorobą nowotworową. Pałac Kensington skrzętnie ukrywa wszelkie dane na ten temat. Jednak w związku z pojawiającymi się plotkami na ten temat, zwłaszcza dotyczącymi miejsca, w którym leczy się Kate, zabrał on natychmiast głos.

Księżnej Kate nie ma w ogóle w Wielkiej Brytanii? Zdumiewające wieści

Kilka miesięcy po tym, jak księżna Kate ogłosiła, że zdiagnozowano u niej nowotwór, bez podawania szczegółów choroby, teorie spiskowe i pogłoski na ten temat dosłownie wybuchły. 

 Obecnie najczęściej w brytyjskich mediach poruszany jest wątek tego, gdzie leczona jest księżna Kate. Szczególnie jedna z nich zakorzeniła się w mediach społecznościowych, a ludzie spekulują, że w ostatnich miesiącach Kate nie widziano w ogóle w Wielkiej Brytanii, ponieważ nie było jej w kraju. 

Zamiast tego księżna ma przebywać... w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Houston, gdzie otrzymuje leczenie w MD Anderson Cancer Center. Pałac Kensington po pojawieniu się tych pogłosek, natychmiast zabrał głos.

Rzecznik Pałacu Kensington niemal natychmiast zaprzeczył plotkom, jakoby Kate przechodziła leczenie w ośrodku onkologicznym w USA. Tymczasem przedstawiciele ośrodka w Teksasie, nie skomentowali tej sprawy ze względu na przepisy dotyczące prywatności pacjentów.

Reklama

Zobacz też: Księżna Kate zachwycała podczas tej uroczystości. Jak będzie w tym roku?

Niepokój w związku ze stanem księżnej Kate rośnie

Ostatni raz księżna Kate na żywo przez poddanych była widziana 25 grudnia. Pół roku od tego zdarzenia widziane były tylko zdjęcia księżnej Kate, które uważane są przez wielu za sfabrykowane, podobnie jak i historyczne już nagranie księżnej, w którym ogłasza swoją chorobę. 

Wiele osób wyczekuje jej powrotu do obowiązków lub chociaż pokazania się podczas zbliżającego się Trooping the Colour, które jest niezwykle ważnym wydarzeniem w Wielkiej Brytanii. 

W trakcie nieobecności księżnej Kate, wciąż obowiązki służbowe sprawuje jej mąż, książę William, który niezwykle zdawkowo odpowiada na pytania poddanych o stan zdrowia żony. 

Miłośnicy rozmaitych teorii przez tak powściągliwe zachowanie całej rodziny królewskiej w temacie księżnej Kate, snują coraz to nowsze domysły, co tak naprawdę dzieje się z ich ukochaną księżną. 

Zobacz też: 

Napływają kolejne niepokojące wieści o księżnej Kate. Aż smutno patrzeć

Księżna Kate na nowym portrecie. Publiczność zaszokowana, jak na nim wygląda

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy