Reklama

Księżna Kate publicznie zawsze pije białe wino. W domu zachowuje się inaczej

Księżna Kate oraz książę William bardzo skrupulatnie przestrzegają etykiety, kiedy pojawiają się publicznie. Dotyczy to również trunków, jakie piją, gdy wznoszą toast. W domowym zaciszu jednak pozwalają sobie na więcej luzu i zachowują się zupełnie inaczej.

Księżna Kate mistrzynią przestrzegania etykiety

 Księżna Kate uchodzi za wzór do naśladowania w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta II uwielbia żonę swojego wnuczka i wie, że może na niej polegać. 

Księżna Cambridge zna na pamięć etykietę, jej stylizacje zawsze są eleganckie i mają odpowiedni krój oraz długość. 

Etykieta przewiduje nawet najdrobniejsze szczegóły zachowań, gdy członkowie rodziny królewskiej występują publicznie. Tyczy się to także ruchów, gestów, tego w jaki sposób jeść dane potrawy, a nawet tego, co powinna pić księżna, czy książę. 

Księżna Kate zawsze, gdy musi wznieść toast wybiera białe wino. Kieliszek z tym trunkiem wygląda elegancko, a Kate ledwo moczy w nim usta, by zachować trzeźwy umysł. 

Reklama

Jaka księżna Kate jest prywatnie?

Jednak za zamkniętymi drzwiami pałacu, gdy księżna Kate nie jest już pod ostrzałem kamer i aparatów, żona księcia Williama, podobnie jak on sam, lubi napić się... piwa. 

Trunek mniej wytworni niż wino, sprawia Kate więcej radości. Okazuje się, że Kate uwielbia ciemne piwo, które najbardziej popularne jest w Irlandii. 

Trudno wyobrazić sobie elegancką księżna Kate, która wieczorem zasiada przed telewizorem ze szklanką piwa. Jednak wiele wskazuje na to, że tak właśnie jest, a ona sama zachowuje w tej rozrywce dla dorosłych spory umiar i rozwagę. 

***
Zobacz również: 

Księżna Kate zaszczepiła się na COVID-19

Księżna Kate tego nie ukryje! Oto co wyszło o jej rodzinie! Teściowa księcia Williama jest... A jednak!

Książę William skończył 39 lat. co dostał w prezencie od księżnej Kate?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | księżna Cambridge
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy