Reklama

Księżna Kate widziana z rodziną. Wyjątkowe doniesienia o jej stanie

Narastające plotki na temat stanu księżnej Kate budziły od pewnego czasu niepokój wśród poddanych po tym, jak żona księcia Williama w marcu ogłosiła swoją walkę z nowotworem. Pewne wątpliwości budziła też nieobecność księżnej, o której do pewnego momentu milczały także brytyjskie media. Teraz jednak pojawiły się zaskakujące doniesienia.

Nie cichną plotki na temat księżnej Kate i powodu jej nieobecności

Księżna Kate nie pokazywała się publicznie od grudnia 2023 roku. Co prawda tuż przed ogłoszeniem jej choroby, była widziana z Williamem, gdy wychodzili ze sklepu w Windsorze, ale wokół nagrania, na którym rzekomo była Kate, narosło wiele spekulacji i wątpliwości, czy to aby na pewno jest ona. 

 22 marca księżna Kate pojawiła się w oficjalnym nagraniu w mediach społecznościowych, w którym poinformowała o swojej walce z nowotworem i prosiła o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie. 

Faktycznie początkowo media nie poruszały tematu księżnej Kate i nie starały się zakłócać jej czasu, ale z upływającymi dniami pojawiły się ponowne głosy, dlaczego Kate aż od grudnia nie pojawiła się oficjalnie publicznie, choć na kilka chwil. 

Reklama

Kiedy głosy te i nowe spekulacje na temat tego, czy aby na pewno nieobecność Kate jest wywołana jej chorobą, natychmiast w brytyjskich mediach znalazły się doniesienia o tym, że Kate była widziana publicznie. 

Zobacz też: Trudno było od niej oderwać wzrok. Księżna Kate wie, jak zwrócić na siebie uwagę

Księżna Kate spędza czas z rodziną? Wspierają ją w trudnym czasie

Rozmaite brytyjskie źródła, w tym magazyn "People", podają w ostatnim czasie, gdy plotki na temat Kate nasiliły się, że księżna została ostatnio przyłapana z rodziną oraz na samotnym załatwianiu spraw.

Tymczasem Pałac Buckingham otrzymał "dziesiątki tysięcy" życzeń dla rodziny królewskiej w formie listów i prezentów, jak podaje z kolei "Daily Mail". Poddani w ten sposób wyrazili swoje wsparcie i miłość dla księżnej Kate. 

To właśnie teraz księżna była widziana poza Pałacem z trójką swoich dzieci i chociaż póki co nie pojawiły się w sieci i prasie żadne zdjęcia czy nagrania, to jak twierdzi "Us Weekly", Kate widziana była publicznie po raz pierwszy od czasu, gdy w marcu ogłosiła, że zdiagnozowano u niej nowotwór.

Z pewnością nasilające się pytania o to, co dokładnie dzieje się z księżną Kate i narastające teorie na temat tego, dlaczego księżna przez tak długi czas nie pełni oficjalnych obowiązków, spowodują, że współpracująca z rodziną królewską prasa będzie starała się załagodzić te rosnące emocje takimi doniesieniami. 

Poddani wciąż jednak nie tracą nadziei i wyczekują powrotu księżnej Kate do pełnienia oficjalnych obowiązków.

Zobacz też: 

Napływają kolejne niepokojące wieści o księżnej Kate. Aż smutno patrzeć

Księżna Kate na nowym portrecie. Publiczność zaszokowana, jak na nim wygląda

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy