Reklama

Marcelina Zawadzka w ciąży. Podzieliła się wzruszającym zdjęciem

Marcelina Zawadzka podzieliła się niezwykle radosną wiadomością. Była Miss Polonia wiedzie obecnie szczęśliwe życie u boku swojego narzeczonego. Para właśnie wyjawiła, że spodziewa się dziecka, a ciąża była już wypatrywana od dłuższego czasu przez fanów gwiazdy.

35-letnia była miss w ciąży. Podzieliła się radosną wiadomością

Marcelina Zawadzka to była Miss Polonia, która zdobyła ten tytuł w 2011 roku reprezentując województwo pomorskie. Na długie lata zagościła w telewizji, stając się prezenterką i niezawodową aktorką oraz dzięki temu gromadząc szerokie grono fanów. 

 Dziś w mediach społecznościowych obserwuje ją ponad 600 tysięcy osób i to właśnie tam wraz ze swoim narzeczonym podzieliła się radosną wiadomością. 

W Dzień Matki 26 maja, gwiazda wraz z partnerem opublikowała zdjęcie, na którym on trzyma ją za brzuszek i gdzie oboje uśmiechają się radośnie.   

"Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to, że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości dzięki której powstał jego owoc" - poinformowała o ciąży w niezwykle poruszający sposób Marcelina Zawadzka.

Reklama

Napisała także wiadomość do innych mam, stwierdzając, że już niedługo dołączy do ich grona. 

Kim jest partner gwiazdy i przyszły ojciec?

Życie miłosne Marceliny Zawadzkiej nie zawsze układało się pomyślnie. Dziś jednak gwiazda promienieje u boku Maxa Gloecknera. Para poznała się 2020 roku w Meksyku, a w sierpniu 2023 roku mężyczyzna oświadczył się byłej Miss Polonii.

Pochodzący z Niemiec Max jest influencerem i przedsiębiorcą. Narzeczony Marceliny Zawadzkiej działa prężnie w branży wspierającej zdrowie. Dodatkowo mężczyzna jest dyrektorem zarządzającym firmy zajmującej się nieruchomościami na rynku azjatyckim. 

Para uwielbia razem podróżować. Same zaręczyny odbyły się podczas podróży po Stanach Zjednoczonych. Oboje obecnie wyglądają na niezwykle szczęśliwych z powodu nadchodzących zmian w ich życiu i nie mogą doczekać się wspólnych podróży z maleństwem. 

Para jednak nie zdradziła, w którym miesiącu ciąży jest Marcelina Zawadzka i czy narzeczeni oczekują narodzin chłopca, czy dziewczynki. Wszystko okaże się w swoim czasie.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy