Reklama

Maria Dębska w białym total looku. Zachwyciła długimi nogami

Maria Dębska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na pokazie najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski. Aktorka zachwyciła białym total lookiem i stylizacją, która wyeksponowała jej długie nogi. Zobacz, jak prezentowała się gwiazda.

23 października w Muzeum Narodowym w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski. Na wydarzenie przybyło wiele polskich gwiazd m.in. Edyta Herbuś, Honorata Skarbek czy Joanna Horodyńska.

Biały total look Marii Dębskiej

Na pokazie pojawiła się również Maria Dębska. Aktorka często bywa na tego typu eventach i jest chwalona za swoje stylizacje, w których zachowuje prostotę i minimalizm. Niedawno była na premierze filmu "Święto ognia", gdzie zachwyciła outfitem w klasycznych kolorach.

Reklama

Czytaj także: Maria Dębska w bieli. Stylizację przełamała modną marynarką

Podobnie było i tym razem. Gwiazda postawiła na biały total look - miała na sobie koronkową sukienkę o długości mini w odcieniu ecru i marynarkę, która sięgała do tego samego miejsca, dzięki czemu zostały wyeksponowane długie i szczupłe nogi Dębskiej.

Do tego Dębska dobrała białe sandałki na szpilce z cienkimi paskami oraz małą, czarną torebkę do ręki. Stylizację uzupełnił subtelny makijaż, delikatne kolczyki i rozpuszczone włosy.

Maria Dębska - życie zawodowe i prywatne

Maria Dębska ma 32 lata i pochodzi z Warszawy. Jest córką znanej reżyserki Kingi Dębskiej. Występowała m.in. w serialach "Barwy szczęścia", "W rytmie serca" czy "Wojenne dziewczyny". Zagrała również Kalinę Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks" - za tę rolę dostała nagrodę na festiwalu w Gdyni.

Prywatnie jej mężem przez dwa lata był aktor Marcin Bosak. Para jednak rozstała się i rozwiodła w zeszłym roku. Obecnie w mediach jest głośno o związku Dębskiej z popularnym wokalistą Dawidem Podsiadło, jednak para nie potwierdziła tego na razie oficjalnie.

Zobacz również: Maria Dębska w minimalistycznej stylizacji. Postawiła na biel i czerń

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska
Reklama
Reklama
Reklama