Reklama

Maria Dębska w bieli. Stylizację przełamała modną marynarką

Maria Dębska lubi pokazywać się na różnych oficjalnych wydarzeniach, na których często zachwyca swoimi stylizacjami. Tym razem pojawiła się na premierze filmu swojej matki, Kingi Dębskiej. Aktorka postawiała na biel, którą przełamała szarą marynarką.

Premiera filmu "Święto ognia"

3 października odbyła się uroczysta premiera filmu "Święto ognia" w reżyserii Kingi Dębskiej. Na wydarzenie przybyło sporo polskich gwiazd, w tym aktorzy występujący w produkcji m.in. Kinga Preis, Joanna Drabik, Paulina Pytlak czy Karolina Gruszka.

Na premierze pojawiła się również Maria Dębska, czyli córka reżyserki filmu. Aktorka często bywa na tego typu eventach i zawsze zachwyca swoimi stylizacjami. Ostatnio postawiła na minimalistyczny outfit w klasycznych kolorach na premierze filmu "Doppelganger. Sobowtór".

Czytaj także: Maria Dębska w minimalistycznej stylizacji. Postawiła na biel i czerń

Reklama

Biała stylizacja Marii Dębskiej

Tym razem w kreacji gwiazdy królowała biel. Miała na sobie eleganckie, szerokie spodnie, do których dobrała klasyczny top z okrągłym dekoltem oraz szpilki z noskami w szpic i ozdobnymi klamrami. Biały total look Dębska przełamała krótką, szarą marynarką.

Stylizację Dębskiej uzupełniła mała, czarna torebka do ręki, czerwony manicure i subtelny makijaż. Włosy tym razem aktorka postanowiła spiąć.

Maria Dębska - życie prywatne i zawodowe

Maria Dębska pochodzi z Warszawy i ma 32 lata. Przez dwa lata jej mężem był aktor Marcin Bosak. Związek jednak nie przetrwał i w zeszłym roku doszło do rozwodu. Obecnie w mediach krążą plotki o tym, że tworzy parę z Dawidem Podsiadło.

Zawodowo jej kariera wciąż się rozwija. Zagrała w kilku serialach takich jak "Barwy szczęścia", "W rytmie serca" czy "Wojenne dziewczyny". Wystąpiła również jako Kalina Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks". Za tę rolę dostała nagrodę na festiwalu w Gdyni.

Zobacz również: Anna Popek odsłoniła nogi, a fani nie potrafili przejść obojętnie. "Znakomite zdjęcie"

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy