Reklama

Reklama

Meghan w ponadczasowej jesiennej stylizacji

Meghan kocha klasyczny look. Powód? Jest ponadczasowy. Oglądając zdjęcia byłej już księżnej Sussex trudno określić rok, w którym zostały zrobione... I w tym tkwi tajemnica.

Jesień w stylu Meghan. Masz to w garderobie?

Stylizacje Meghan od lat budzą podziw. Czy styl byłej księżnej zmienił się po urodzeniu dzieci? Otóż nie! Meghan jest znakomitym przykładem kobiety, która mimo krągłości nadal docenia klasyczne wzory i kolory. Tym razem zdecydowała się na czerń. Niczym czarna pantera podążała ulicami USA. Spodnie dzwony, dobrze skrojony płaszcz i czarny golf. Zatrzymajmy się przy nim.

Jak Meghan maskuje zbędne kilogramy?

Otóż osoby pełniące wysokie stanowiska w swojej garderobie nie mają golfów. Zastanawialiście się dlaczego? Otóż to ubranie nie wzbudza zaufania, kojarzone jest z osobą tajemniczą, której zamiary trudno rozszyfrować.

Na szczęście Meghan nie musi przejmować się etykietą i mieszkając z dala od brytyjskiego dworu, nosi to, na co ma ochotę. Jak oceniacie ten look? Przyznajcie, że jest łatwy do odtworzenia. Te ubrania możesz mieć w szafie! Delikatna torebka, minimalistyczna biżuteria, buty na obcasie i jesteście gotowe do wyjścia!

Reklama

Zobacz także:

Na jakiej diecie była Meghan?

Meghan w tej sukience wyglądała olśniewająco!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: czarny golf | czarny płaszcz | jesień 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy