Reklama

Michał Szpak przygarnął psa ze schroniska. Łączy ich wyjątkowa więź!

Chociaż nie wszyscy fani Michała Szpaka zdają sobie z tego sprawę, artysta jest właścicielem uroczego czworonoga. Dziś on i Hektor są nierozłączni, ale wcześniej życie zwierzęcia przypominało koszmar!

Michał Szpak, który reprezentował Polskę na Eurowizji w 2016 roku i za sprawą swojego ósmego miejsca zapewnił Polsce jeden z najlepszych rezultatów w historii naszych udziałów w tym konkursie, wcale nie mieszka sam. 

30-letni muzyk nie pozostaje obojętny na cierpienie zwierząt, dlatego jakiś czas temu zdecydował się adoptować psa o imieniu Hektor ze schroniska w Wieluniu. 

Uroczy zwierzak, teraz jest szczęśliwy, mieszkając pod jednym dachem ze znanym polskim wokalistą, jednak zanim Michał Szpak zdecydował się zapewnić mu nowy dom, czworonóg nie miał łatwego życia. 

Reklama

Pies Michała Szpaka miał trudne życie

Pies Michała Szpaka, zanim go poznał, miał trudne życie. Ktoś strzelał do niego ze śrutu, został też porzucony. Na szczęście w porę powiadomiona została odpowiednia fundacja i pies trafił w bezpieczne miejsce. 

Artysta i jego pupil spotkali się na koncercie w Wieluniu. Można powiedzieć, że Hektor sam "wybrał sobie" właściciela, który, pozując z nim, miał tylko promować adopcję bezdomnych zwierząt.

Okazało się jednak, że zwierzę nie odstępowało artysty na krok i szybko zrodziła się pomiędzy nimi więź. 

Po krótkim czasie Michał Szpak zdecydował się przygarnąć zwierzaka i od tego czasu są nierozłączni!

Prawda, że to niesamowita historia? 

Prognoza dla trzech milionów miejscowości, aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia na Androida »

Czytaj również: 

Dorota Szelągowska zakochana?!

Kinga Rusin w bikini. Poruszyła ważny temat

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy