Monika Olejnik zdradziła, jakie książki minionego roku zrobiły na niej największe wrażenie.
- "Tatuażysta z Auschwitz" i książka Kasi Nosowskiej - wyznała Olejnik.
Dziennikarka na co dzień spędza dużo czasu w pracy ale przyznaje, że czytanie ogrywa ważną rolę w jej życiu.
- Najwięcej czytam na wakacjach. Zabieram wtedy kilogramy książek - powiedziała.








