Reklama

Reklama

Najwyższe i najniższe kobiety z show-biznesu! Ile mają wzrostu?

Zarówno bardzo niski, jak i bardzo wysoki wzrost może być kłopotliwy. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które znalazły się w zestawieniu. Najniższe kobiety z show-biznesu mierzą niecałe 160 centymetrów, podczas gdy najwyższe panie mają ponad 180 centymetrów wzrostu.

Wzrost polskich gwiazd: ile mierzy przeciętna Polka?

Badania pokazują,  że przeciętna Polka mierzy około 165 centymetrów. Co więcej, według licznych ankiet przeprowadzanych online to właśnie taki wzrost Polki i Polacy uważają za optymalny u kobiet. Panie mierzące poniżej 160 centymetrów w Polsce uważane są za niskie. Z kolei kobiety mające więcej niż 170 centymetrów wzrostu określa się jako wysokie.

W przedziale od 160 do 170 centymetrów wzrostu mieści się wiele polskich gwiazd. Anna Mucha ma 165 centymetrów wzrostu, Anna Lewandowska, jest dwa centymetry wyższa (167 centymetrów). Agnieszka Kaczorowska i Maryla Rodowicz mierzą dokładnie tyle samo: 164 centymetrów. Z kolei Ida Nowakowska oraz Doda mają odpowiednio: 168 i 169 centymetrów wzrostu.

Reklama

W polskim show-biznesie nie brakuje jednak również kobiet o niestandardowym wzroście. Najwyższą i najniższą gwiazdę z naszego zestawienia dzielą aż 34 centymetry!

Najniższe gwiazdy. Ile mają wzrostu?

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik jest jedną z najniższych kobiet w polskim show-biznesie,  mierzy jedynie 152 centymetrów. Od 2013 roku jest żoną Michała Micielskiego - bliskiego przycięcia i menagera Marcina Gortata. Mąż Tatiany Okupnik jest wyjątkowo wysoki. Parę dzieli ponad 40 centymetrów. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci Matyldę oraz Tymona.

Tatianie Okupnik oraz Michałowi Micielskiemu nie przeszkadza różnica  wzrostu. Jakiś czas temu piosenkarka pochwaliła się wspólnym zdjęciem. "Mój dryblas" - napisała Tatiana Okupnik we wpisie.

Lady Gaga

Lady Gaga lubi eksperymentować z wizerunkiem. Wiele kontrowersyjnych stylizacji gwiazdy przeszło już do historii. Niezależnie od tego, czy na uroczystą galę wybiera suknię wykonaną z mięsa, czy seksowny kostium, zawsze dobiera do kreacji wysokie obcasy - najczęściej na platformach. Powodem jest niski wzrost gwiazdy. Lady Gaga mierzy jedynie 155 centymetrów.

Piosenkarka nie lubi swojego niskiego wzrostu i konsekwentnie stara się go tuszować. Jedną z jej ulubionych fryzur jest kok upinany na czubku głowy, który optycznie dodaje kilka centymetrów. Lady Gaga jest również dużą fanką kapeluszy i innych ekstrawaganckich nakryć głowy. 

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek mierzy jedynie 158 centymetrów. Jednak to nie niski wzrost jest dla niej największym problemem. Aktorka często podkreśla, że noszenie butów w rozmiarze 34 jest niezwykle uciążliwe. Damska rozmiarówka najczęściej rozpoczyna się bowiem od rozmiaru 36. Gwiazda ma problem, gdy chce kupić buty na obcasie.

Marcin Hakiel, mąż Katarzyny Cichopek również nie należy do wysokich. Marcin Hakiel jest jedynie 10 centymetrów wyższy od żony. Mierzy więc niecałe 170 centymetrów. Aktorce tak niewielka różnica wzrostu nie przeszkadza. "Wystarczy, aby można było przy nim nosić szpilki" - żartuje.

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz, podobnie jak Katarzyna Cichopek, mierzy 158 centymetrów. Na gale i przyjęcia chętnie wkłada buty na obcasie. Rzadko wybiera jednak wysokie szpilki, zazwyczaj jest to niewielkie podwyższenie,  które dodaje tylko kilka centymetrów.

Najwyższe gwiazdy. Ile mają wzrostu?

Anja Rubik

Anja Rubik jest najbardziej znaną polską modelką. Brała udział z pokazach i kampaniach takich domów mody jak: Saint Laurent, Gucci, Chanel, Louis Vuitton. Nikogo nie powinno więc dziwić, że Anja Rubik odznacza się wysokim wzrostem.

Rubik mierzy 179 centymetrów,  tyle samo co inna znana modelka Kendall Jenner. Chociaż to imponujący wzrost, gwiazda nie jest najwyższą kobietą w polskim show-biznesie.

Anja Rubik gustuje w wysokich mężczyznach.  Były mąż gwiazdy, serbski model Sasha Knezivic jest o 10 centymetrów wyższy i ma 189 centymetrów.

Elżbieta Romanowska

180 centymetrów to imponujący wzrost,  którym niewiele kobiet może się pochwalić. Dokładnie tyle mierzy polska aktorka Elżbieta Romanowska. Gwiazda nie ma kompleksów na punkcie wzrostu. Dystans i poczucie humoru sprawiają, że chętnie pozuje do zabawnych zdjęć,  które ukazują, jak postawną jest kobietą.

Elżbieta Romanowska nie jest jedyną polską gwiazdą o tak niestandardowym wzroście. Dokładnie tyle samo, 180 centymetrów, mierzą również Agata Młynarska i Julia Pietrucha.

Anita Werner

Jedną z najwyższych polskich gwiazd jest Anita Werner. Prezenterka mierzy 182 centymetrów i może pochwalić się smukłą sylwetką. Zanim zaczęła pracować jako dziennikarka, próbowała  swoich sił w aktorstwie. Anita Werner przed laty wystąpiła w serialu "Zostać miss". Ze względu na wysoki wzrost, wcieliła się w rolę jednej z modelek.

Anita Werner od 2018 roku jest związana z Michałem Kołodziejczykiem. Chociaż dokładny wzrost dziennikarza sportowego nie jest znany, zdjęcia pary wskazują, że Kołodziejczyk również mierzy ponad 180 centymetrów.

Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak jest zdecydowanie najwyższą kobietą w polskim show-biznesie. Pływaczka ma aż 187 centymetrów wzrostu. Jak wiadomo, w sporcie proporcje ciała są bardzo ważne. Otylia Jędrzejczak przed laty nie bez powodu wybrała pływanie. Miała do tego idealne predyspozycje. Zasięg ramion oraz rozmiar stopy w pływaniu wyczynowym są bowiem bardzo ważne. 


***

Przeczytaj również:

Radliniec, czyli wzorcowa niemiecka wieś. Jaka jest jej historia?

Anna Mucha w kontrze do Wojewódzkiego! Poszło o Kasię Cichopek

Porównano ceny w europejskich miastach. Jak wypadły polskie?

Zobacz również: 


 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: najniższe gwiazdy | najwyższe gwiazdy | wzrost gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy