Reklama

Reklama

Oto reprezentantka Polski na wyborach Miss Universe. Kim jest Aleksandra Klepaczka?

Aleksandra Klepaczka zawalczy o tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie. To właśnie 22-latka będzie reprezentować nasz kraj na odbywającym się w połowie stycznia 2023 roku konkursie Miss Universe. Kim jest piękna Polka?

17 lipca poznaliśmy nową Miss Polski 2022. Została nią pochodząca z niewielkiej miejscowości pod Łodzią Aleksandra Klepaczka. 22-latka pokonała 23 kandydatki, które pretendowały do tytułu najpiękniejszej Polki. Teraz to właśnie ona będzie reprezentować nasz kraj na światowych konkursach piękności.

"Przed Olą kilka tygodni przygotowań do konkursu. Już teraz trzymamy za nią kciuki" - przekazali organizatorzy konkursu Miss Polski.

Zobacz również: Pierwsza kobieta w historii Włoch na tym stanowisku. Kim jest Giorgia Meloni?

Reklama

To ona będzie reprezentować nasz kraj. Kim jest piękna Polka?

Aleksandra Klepacka urodziła się w Bukowcu, małej wsi położonej w województwie łódzkim. Z wykształcenia jest inżynierem zarządzania. Ukończyła studia na Politechnice Łódzkiej. Na co dzień pracuje jako rekruterka w jednej z firm IT.

Piękna Polka jest również absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi. Gra na skrzypcach oraz gitarze. To kobieta pełna pasji i zainteresowań.

22-latka uwielbia spędzać czas w aktywny sposób. Jeździ na rolkach oraz snowboardzie, a swoje osiemnaste urodziny uczciła skokiem ze spadochronem.

Zobacz również: Szokujące kulisy rozstania Shakiry i Pique. Gwiazda boi się o dzieci

Aleksandra Klepaczka: życie prywatne. To ona pojedzie na wybory Miss Universe

Aleksandra Klepaczka niezwykle oszczędnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Jak jednak zdradziła w rozmowie z Pomponikiem, jest w długoletnim związku.

Wraz ze zdobyciem tytułu Miss Polski 22-latka przekonywała, iż pragnie zachęcić Polaków do oddawania krwi, a także chce popularyzować naukę pierwszej pomocy wśród młodzieży oraz dorosłych.

Teraz Aleksandra Klepaczka będzie reprezentować Polskę w wyborach Miss Universe. Konkurs odbędzie się 14 stycznia 2023 roku w Nowym Orleanie. Do rywalizacji o koronę stanie 70. uczestniczek. Swoją następczynię ukoronuje Harnaaz Sandhu z Indii, która zdobyła tytuł Miss Universe 2021.

Zobacz również: Prywatne odrzutowce, luksusowe apartamenty, domy w prezencie. Tak żyją dzieci Kremla

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Klepaczka | Miss Polski 2022 | Miss Universe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy