Reklama

Sanna Marin na rockowym festiwalu. Premierka Finlandii zachwyciła stylizacją!

Sanna Marin robi furorę nie tylko jako polityczka. Ostatnio premierka Finlandii wybrała się na rockowy festiwal i zachwyciła swoją stylizacją. Zobaczcie, jak się prezentowała.

Sanna Marin na rockowym festiwalu

Sanna Marin jest premierką Finlandii od 2019 roku. Ostatnio stało się o niej głośno za sprawą faktu, iż może wprowadzić swój kraj do wspólnoty NATO. Jednak są jeszcze inne, pozapolityczne powody, dla których media piszą o młodej polityczce.

Premierka Finlandii rozpoczęła niedawno urlop i wybrała się z mężem na rockowy festiwal Ruisrock. Sama dodała z tej okazji selfie na Instagrama. Natomiast na oficjalnym profilu wydarzenia pojawiło się zdjęcie Marin w pełnej okazałości, które zachwyciło internautów.

Premierka Finlandii zachwyciła stylizacją

Marin wybrała się na koncerty w czarnej, skórzanej ramonesce, krótkich, dżinsowych spodenkach, które odsłoniły jej szczupłe nogi oraz ciężkich butach za kostkę przypominających glany. Wyglądała fantastycznie i idealnie na tę okazję. 

Reklama

Polityczka przeszła już do historii jako najmłodsza szefowa rządu na świecie. Rok po objęciu stanowiska premierki została także przewodniczącą swojej partii, socjaldemokratów. Marin została wychowana przez jednopłciową parę - matkę i jej partnerkę.

***

Zobacz również:

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Finlandia
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy