Reklama

Reklama

Ślub księżniczki Eugenii. Co wiemy?

W południe 12 października księżniczka Eugenia powie sakramentalne "tak". Wielka Brytania szykuje się na drugi królewski ślub tego roku.

Księżniczka Eugenia jest bliską krewną księcia Harry'ego i Williama. Jest córką księcia Andrzeja, syna królowej Elżbiety i Sarah Ferguson. 

Wybrankiem 28-latki jest trzy lata starszy od niej Jack Brooksbank. Mężczyzna do niedawna pracował jako barman, obecnie pracuje w branży związanej z winem. 

Brytyjskie media donoszą, że ślub i wesele mają odbyć się z wielki rozmachem. Marzeniem księżniczki jest przyćmienie wydarzenia, jakim był ślub Meghan i Harry'ego, którego transmisję w maju można było oglądać na całym świecie. 

Spekuluje się, że wśród dzieci sypiących kwiaty przed parą młodą znajdą się nie tylko pociechy Kate i Williama. Tę ważną rolę podczas ceremonii przydzielono rónież córce Robbiego Williamsa, Theodorze Rose. 

Reklama

Wśród gości nie mogłoby zabraknąć królowej Elżbiety. Brytyjczycy spodziewają się również licznego grona celebrytów, którzy zlecieli do Londynu specjalnie na ślub księżniczki. Na ceremonii mają pojawić się George i Amal Clooney, Kate Moss i Ellie Goulding. 

Wielką atrakcją ma być występ Andrea Bocelliego, który dla małżonków wykona dwa utworu. Mówi się także, że na gości weselnych czekać będzie wesołe miasteczko. Wszystko ozdobione jesiennymi kwiatami w naturalnych kolorach. 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy