Reklama

Reklama

Stella del Carmen. Córka Melanie Griffith i Antonio Banderasa zachwyca urodą

Melanie Griffith i Antonio Banderas byli małżeństwem przez 18 lat i chociaż ich związek zakończył się rozwodem już ponad sześć lat temu, owocem ich związku jest piękna córka, która w tym roku kończy 25 lat. Wielu, patrząc na nią, porównuje jej urodę do znanej mamy z młodości. Wy też uważacie, że córka odziedziczyła wygląd po aktorce? A może widzicie w niej więcej ze znanego ojca?

Melanie Griffith i Antonio Banderas byli zgodnym małżeństwem przez lata, jednak w 2015 roku wzięli rozwód. 

Pomimo tego, że nie są razem, po sześciu latach nadal pozostają w dobrych relacjach i nie szczędzą sobie komplementów, kiedy przy okazji różnych wywiadów wypowiadają się o sobie nawzajem.

Byli małżonkowie poznali się w 1989 roku podczas gali rozdania Oscarów, jednak ich znajomość rozkwitła dopiero kilka lat później, na planie produkcji filmowej "Zbyt wiele". 

Temperatura ich uczuć szybko sięgnęła zenitu, więc już po paru miesiącach w maju 1996 roku, zdecydowali się na ślub, a ich córka Stella urodziła się niedługo później, 24 września 1996 roku. 

Reklama

Stella del Carmen. Córka Melanie Griffith i Antonio Banderasa zachwyca urodą!

Stella del Carmen to jedyna córka Antonio Banderasa i Melanie Griffith. Młoda kobieta, która podobnie jak jej rodzice próbuje swoich sił w show-biznesie, kończy w tym roku 25 lat. 

Początkująca aktorka, znana.m.in. z filmu "Wariatka z Alabamy", aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie zachwyca swoich fanów urodą. Jej profil w sieci obserwuje już ponad 166 tysięcy osób. 

Stella del Carmen Banderas Griffith, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko, ma również za sobą pierwsze doświadczenia jako fotomodelka. Pozowała dla magazynu Glamour Spain. 

Pomimo tego, że córka Antonio Banderasa i Melanie Griffith nie ma jeszcze zbyt dużego doświadczenia w show-biznesie, chętnie pozuje ze znanymi rodzicami na ściankach podczas ważnych imprez, a wielu dziennikarzy z całego świata uważa, że młoda kobieta jest bardzo podobna do swojej mamy w młodości. 

Wy też tak sądzicie?

Czytaj również: 

Patrycja Tuchlińska pokazała syna 

Olga Kalicka w zmysłowej sesji zdjęciowej 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Stella del Carmen

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy