Reklama

Reklama

Viki Gabor nie dogaduje się z Roksaną Węgiel?

Viki Gabor i Roksana Węgiel należą do grona najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Obie artystki rozpoczęły karierę w ten sam sposób i w młodym wieku, co czyni je podobnymi do siebie. W mediach krążą spekulacje, że nastoletnie artystki nie przepadają za sobą.

Viki Gabor: Kariera i sława

Viki Gabor zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "The Voice Kids". Udało jej się dotrzeć do finału, w którym zajęła drugie miejsce z autorską piosenką "Time". Brak wygranej w muzycznym show nie zamknął jej drzwi do kariery, wręcz przeciwnie.

Młoda wokalistka zaczęła występować na festiwalach i w programach takich jak "Szansa na sukces". Została reprezentantką Polski na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, który odbył się w Gliwicach. Tam zajęła pierwsze miejsce na podium.

Viki Gabor w bardzo młodym wieku stała się jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia.

Reklama


Sława jednak zdaje się jej nie przytłaczać, a piosenkarka wypuszcza hit za hitem. Nastoletnia wokalistka ma jak na razie jeden album studyjny na swoim koncie. Płyta "Getaway" ukazała się we wrześniu zeszłego roku i szybko pokryła się złotem w Polsce.

Viki Gabor: Jakie ma relacje z Roxie?

Jedną z największych konkurentek Viki Gabor jest Roksana Węgiel. Obie wokalistki rozpoczęły karierę dzięki programowi "The Voice Kids".

Roxie występowała i wygrała pierwszą edycję show, zaś Wiktoria brała udział w drugiej edycji. Młode artystki goszczą na tych samych listach przebojów oraz biorą udział w tych samych wydarzeniach, więc często mają okazję do spotkań na stopie zawodowej. W mediach krążą plotki, że dziewczęta nie przepadają za sobą. 

Viki Gabor postanowiła uciąć spekulacje na temat konfliktu, jaki miałby istnieć pomiędzy nią i Roksaną Węgiel. Obie dziewczyny podobno pozostają w koleżeńskich stosunkach.

Młoda artystka dodała jeszcze, że pozostają w stałym kontakcie w mediach społecznościowych i chętnie wymieniają się swoimi doświadczeniami.

Zobacz także:

Viki Gabor: Kim jest gwiazda Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie?

Roksana Węgiel i Viki Gabor. Która wyglądała lepiej na "Sopot Top of the Top Festival 2021"?

Wiktoria Gabor zmieniła kolor włosów?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor | Roksana Węgiel | piosenkarki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy