Reklama

Reklama

​Agnieszka Włodarczyk zdradziła, co sądzi o tradycyjnej wigilii

Agnieszka Włodarczyk nie tak dawno została mamą, więc będą to pierwsze święta aktorki z synkiem. Gwiazda zdradziła, gdzie spędzi święta i jakie ma zdanie na temat polskich tradycji wigilijnych.

Agnieszka Włodarczyk nie tęskni za Polską

Agnieszka Włodarczyk pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami rodzinnymi zdjęciami i relacjami z życia. Na jej profilu na Instagramie goszczą ostatnio słoneczne kadry, ponieważ od kilku miesięcy mieszka w hiszpańskiej Marbelli. Ostatnio gwiazda wstawiła zdjęcie suto zastawionego stołu, na którym widać potrawy meksykańskiej kuchni. Przy okazji aktorka powiedziała, co myśli o rodzimych tradycjach wigilijnych.

Agnieszka Włodarczyk o tradycjach świątecznych

Aktorka od niedawna jest świeżo upieczoną mamą. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia będą pierwszymi, jakie spędzi w rodzinnym gronie. Agnieszka Włodarczyk przyznała jednak, że nie wie jeszcze, gdzie spędzi święta.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk zdradziła także, że nie planuje tradycyjnych przygotowań do świąt. Okazuje się, że nie jest fanką świątecznej kuchni polskiej. Jedynym daniem, za którym przepada są klasyczne pierogi - im nie potrafi odmówić, jak sama przyznaje. Aktorka ma zamiar poeksperymentować z potrawami, jeżeli zdecyduje się na pozostanie w Hiszpanii i przygotowanie wigilii na miejscu.

 Zobacz także:

ZAPOMNIANE POTRAWY WIGILIJNE

Regionalne potrawy wigilijne. Co w święta jedzą górale?

Święta muszą być pełne tradycji

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy