Reklama

Reklama

Anita Włodarczyk już nie jest blondynką. Ale zmiana!

Anita Włodarczyk nie bryluje na ściankach, nie dzieli się z mediami szczegółami z życia prywatnego i nie eksperymentuje z wyglądem. Polska lekkoatletka stawia przede wszystkim na swoją pracę, dzięki której wywalczyła sobie trzy złote medale olimpijskie. Tym razem jednak Anita Włodarczyk zmieniła fryzurę i pochwaliła się efektem z fanami.

Anita Włodarczyk to polska lekkoatletka, potrójna złota medalistka olimpijska i wielokrotna rekordzistka w rzucie młotem. Jest świetna w tym, co robi i na każdych zawodach przynosi wiele radości swoim kibicom. Ostatnią okazję, żeby obserwować jej zmagania sportowe mieliśmy podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio - właśnie wtedy po raz trzeci wywalczyła sobie złoty medal.

Anita Włodarczyk - nowa fryzura

Anita Włodarczyk raczej skupiona jest na swojej sportowej działalności. Nie należy do gwiazd, które brylują na ściankach podczas imprez, zdradzają szczegóły ze swojego życia prywatnego mediom czy dzielą się przemyśleniami odnośnie polityki.

Nie jest też znana ze spektakularnych metamorfoz urodowych. Wygląda na to, że Anita Włodarczyk nie lubi ekstrawagancji - jeśli bierze udział w jakiejś gali, zadaje szyku w klasycznych, prostych sukniach.

Przede wszystkim jednak mogliśmy kojarzyć ją z charakterystyczną blond fryzurą. Tymczasem wygląda na to, że to już przeszłość!

Reklama

Anita Włodarczyk - kolor włosów. To już nie blond!

Anita Włodarczyk postanowiła zmienić kształt i kolor włosów. Postawiła na drapieżne cięcie oraz zupełnie nowy, odważny, lekko różowy kolor.

Trzeba przyznać, że mistrzyni prezentuje się w nowym looku wspaniale! Nowa fryzura dodaje jej zadziorności i charakteru. Świetna metamorfoza!

Jarek Młotkowski. To on odpowiada za fryzurę Anity Włodarczyk

Anita Włodarczyk oddała się w ręce Jarka Młotkowskiego - nie powinien więc dziwić doskonały efekt końcowy. Jarek Młotkowski jest doświadczonym stylistą gwiazd.

Współpracował także m.in. z Anną Dereszowską, Olgą Bołądź, Joanną Przetakiewicz czy Tomaszem Karolakiem.

Przeczytaj też:

Fryzury, które dodają lat. Unikaj jak ognia

Joanna Liszowska pokazała zdjęcie z plaży. Tęskni za słońcem

Doda załamana. Na jaw wychodzą kolejne sensacyjne ustalenia

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy