Reklama

Reklama

Ewa Wachowicz odsłoniła zgrabne nogi

Ewa Wachowicz nie przestaje kusić swoich fanów w mediach społecznościowych. Niedawno była Miss Polonia opublikowała zdjęcie z sesji w zwiewnej kreacji. W komentarzach nie brakowało komplementów!

Ewa Wachowicz to bardzo atrakcyjna kobieta. Można odnieść wrażenie, że wraz z upływem lat, staje się coraz piękniejsza. Niemal zawsze się uśmiecha, co bardzo dodaje jej uroku! 

W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, stając się inspiracją dla wielu kobiet. Udowodniła, że posiada nie tylko urodę, ale też charyzmę, wdzięk i talent kulinarny. 

Zawsze ubiera się bardzo kobieco, podkreślając w ten sposób największe atuty swojej sylwetki. Lubi eksponować biust, ale często decyduje się również odsłonić nogi. Nic dziwnego, bo są naprawdę zgrabne! 

Reklama

Ewa Wachowicz nie zapomina o fanach w okresie trwania pandemii. Na jej instagramowym profilu często pojawiają się nowe fotografie. Dzięki nim wiadomo, co słychać u utalentowanej kulinarnie dziennikarki. 

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie Ewy Wachowicz. Była miss prezentuje się na nim fantastycznie. 

Zobaczcie sami! 

Wygląda na to, że wiatr płatał Ewie Wachowicz figle. Podwiało jej sukienkę do góry, jednak ona nawet w takiej sytuacji zachowała dobry humor. Zrobiła zalotną pozę, uśmiechając się do obiektywu. 

I jak tu jej nie uwielbiać? 

***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje