Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska inspiruje. To idealna kreacja na Wielkanoc

Wielkanoc jest idealnym czasem na eksperymenty z wiosennymi stylizacjami. Wyciągamy z szafy eleganckie ubrania i dajemy się ponieść modowej wyobraźni. Taką decyzję podjęła już Małgorzata Kożuchowska. Aktorka zdecydowała się na kreację, która idealnie podkreśla talię, jednocześnie tuszując biodra. To prawdziwa inspiracja.

Wielkanoc to wyjątkowe święto, przepełnione nadzieją i radością z życia. Oprócz obowiązkowego wielkanocnego śniadania, do którego zasiadamy z całą rodziną, Wielkanoc jest również czasem wiosennych spacerów i wizyt u bliskich. To także świetny pretekst do eksperymentów z wiosennymi stylizacjami.

Jeśli brak ci pomysłów, zainspirować może styl Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka wie jak wyglądać elegancko i odświętnie, a jednocześnie zatuszować wszelkie niedoskonałości.

Małgorzata Kożuchowska inspiruje

Małgorzata Kożuchowska ma na swoim zawodowym koncie wiele ról w polskich filmach i serialach. Największą popularność przyniosła jej jednak rola w "M jak miłość" czy "Rodzince.pl". Gwiazda nie zwalnia tempa, wciąż angażując się w pracę nad nowymi projektami.

Co więcej Małgorzata Kożuchowska jest bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. Aktorka chętnie sięga po projekty znanych domów mody, ale także ubrania z sieciówek. Jej styl jest inspiracją dla wielu kobiet.

Reklama

Idealna kreacja na Wielkanoc - tuszuje biodra i podkreśla talię

Aktorka inspiruje także na Wielkanoc. Wielkanocny ubiór powinien bowiem łączyć klasę, niewymuszoną elegancję, a także modne wzorce i indywidualny styl. Tak też jest w przypadku kreacji Małgorzaty Kożuchowskiej. Gwiazda postawiła na długą, wzorzystą sukienkę, którą w pasie przepasała paskiem. Do tego dobrała beżowy płaszcz i brązowe kozaki.

Internauci są pod wrażeniem stylu gwiazdy. "Piękna stylizacja", "Styl, klasa, elegancja", "Super styl" - piszą. Bez dwóch zdań, aktorce można jedynie pozazdrościć wyczucia stylu.

***

Zobacz również:

Katarzyna Zajączkowska: Wszystkie problemy świata znajdują odzwierciedlenie w branży mody

Triki na żonkile w wazonie. Jak przedłużyć ich świeżość?

Jackowski aż złapał się za głowę. Czegoś takiego jeszcze nie widział

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy