Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nową willę! Ale luksusy!

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną w końcu przeprowadzili się do większego, wymarzonego domu. Cały proces przeprowadzki był skomplikowany, ale w końcu nadszedł wielki dzień i gwiazda w końcu może się pochwalić efektem końcowym w nowej willi.

Przeprowadzka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan słynęła przez lata ze swojej perfekcji, prowadząc program "Perfekcyjna Pani Domu", gdzie uczyła inne kobiety sprzątać i organizować przestrzeń domowego ogniska. 

 Okazuje się, że teraz ona sama potrzebowała pomocy specjalistki. Zatrudniła cały sztab ludzi, którzy pomogli jej ukończyć nowy dom i urządzić go tak, by był piękny i funkcjonalny. W jej mediach społecznościowych można było oglądać cały proces przeprowadzki, wybierania mebli i dekoracji, a sama gwiazda nawet nie ukrywała tego, że korzysta z profesjonalnej pomocy. 

Kim jest architekt porządku? Małgorzata Rozenek-Majdan korzystała z jej pomocy

Zatrudniła między innymi Agnieszkę Witkowską, czyli słynną "architekt porządku", która jak sama przekonuje w swoim opisie w mediach społecznościowych - "odgraca i organizuje przestrzeń i robi bezstresowe przeprowadzki". Najwidoczniej wszystko poszło zgodnie z planem, bo na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawił się film z podziękowaniami dla ekipy, a przy okazji to właśnie na nim widać już niemal ukończony dom Rozenek-Majdan, który musiał kosztować fortunę. Wszystko zostało utrzymane w stylu francuskim i klasycznym - meble, ozdoby oraz wykończenie, co wprowadziło powiew luksusu do imponujących przestrzeni. "Chyba możemy, to powiedzieć głośno: MAMY TO. Jesteśmy przeprowadzeni!!! Gdyby nie ekipa Architekt Porządku i ekipa Cleaning Lady, bylibyśmy jeszcze na początku tej niełatwej akcji. Na podziękowania i pokazanie efektów będziemy mieli przyszłe dni. Teraz SPAĆ, jutro wszystko Wam poopowiadam" - zapowiedziała zmęczona pracą Małgorzata Rozenek-Majdan. Z pewnością gwiazda z chęcią pokaże bardzie dokładnie swój nowy dom, ale już teraz robi on piorunujące wrażenie. 

***Zobacz też:

Reklama

Dorota Segda i Stanisław Radwan: z teatru do życia. Tak rozkwitało ich uczucie!

Robert Lewandowski z rodziną na Majorce. "Lewa" to nowa "królowa życia" 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy