Reklama

Reklama

Meghan Markle pije wino z tajemniczym mężczyzną. Książe Harry ma powód do zazdrości?

Przystojny Amerykanin opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pije wino z Meghan Markle. Czy książę Harry może być zazdrosny?

Meghan Markle i książę Harry są jednymi z najbardziej kontrowersyjnych postaci brytyjskiej rodziny królewskiej. Odkąd kilka miesięcy temu udzielili obszernego wywiadu u Oprah Winfrey, w którym Meghan przyznała, że doświadczała rasizmu ze strony rodziny królewskiej i odkąd oficjalnie zrzekli się tytułów, media nie przestają interesować się tym, co dzieje się u byłych royalsów.

Ostatnio do sieci "wyciekło" zdjęcie, na którym Meghan Markle pije wino - bynajmniej nie z księciem Harrym. Zdjęcie to opublikował Rick Hoffman, dawny przyjaciel aktorki, który grał m.in. w takich serialach, jak "W garniturach", "Hostel, Battleship: Bitwa o Ziemię" czy "Teoria spisku". To właśnie on towarzyszy Meghan na zdjęciu.

Reklama


- podpisał zdjęcie aktor.


Czy Harry ma powód do zazdrości?

Sądząc po opisie, zdjęcie musiało zostać wykonane kilka lat temu. Dodatkowo, Rick Hoffman jest przyjacielem rodziny i był nawet na ślubie Meghan i Harry'ego. Ciężko zatem doszukiwać się powodów do zazdrości.

Dodatkowo, Meghan i Harry wycofali się ze sprawowania oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej, zatem takie zdjęcie z alkoholem nie powinno budzić żadnych kontrowersji sugerujących naruszenie etykiety królewskiej.

Zobacz również: 

Barbara Krafftówna: Latami winiła się za tragiczną śmierć męża...

Kto zmarł w 2021 roku? Te gwiazdy pożegnaliśmy w minionych miesiącach


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy