Reklama

Reklama

Natasza Urbańska pokazała córkę. To już nastolatka!

Natasza Urbańska pochwaliła się w sieci zdjęciem z nastoletnią córką, która jest owocem jej związku z Januszem Józefowiczem. Para jest małżeństwem od 13 lat, a Kalina Józefowicz na przestrzeni lat zmieniła się nie do poznania. Jak teraz wygląda i, czy w przyszłości zdecyduje się zawodowo związać z show-biznesem?

43-letnia Natasza Urbańska w 2008 roku poślubiła znanego reżysera i choreografa Janusza Józefowicza.

Jeszcze pod koniec tego samego roku na świat przyszedł owoc ich miłości — córka, której para nadała przepiękne imię - Kalina

Związek aktorki i jej męża jest jednym z najtrwalszych w polskim show-biznesie, a ich córka jest już nastolatką. Pomimo tego, że trudno w to uwierzyć, w grudniu dziewczyna będzie obchodziła już swoje 13 urodziny! 

Natasza Urbańska pokazała nastoletnią córkę

Natasza Urbańska podzieliła się w mediach społecznościowych serią fotek, do których zapozowała z córką, a fani gwiazdy nie kryli zaskoczenia tym, jak Kalina Józefowicz wydoroślała!

Reklama

"To siostra Nataszy?" - pytali, widząc matkę i córkę na wspólnych zdjęciach. 

"Kalina z urody cała mama", czysty Józefowicz" - spierali się followersi Nataszy Urbańskiej w komentarzach, nie mogąc się zdecydować, do kogo Kalina Józefowicz jest bardziej podobna. 

A wy, jak sądzicie? Córka aktorki i reżysera z wyglądu bardziej przypomina mamę czy tatę

Kalina Józefowicz. Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza pójdzie w ślady rodziców?

Kalina Józefowicz od najmłodszych lat towarzyszyła rodzicom na ściankach podczas branżowych imprez. 

Nie wiadomo jednak, czy w przyszłości córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza zdecyduje się związać swoje życie z show-biznesem. 

Jakiś czas temu w rozmowie "Na żywo" aktorka powiedziała, że jej córka ma talent sceniczny, jednak kocha również zwierzęta, więc być może zdecyduje się podjąć zawód weterynarza. 

Czytaj również: 

Bolesny upadek Trojanowskiej!

Antek Królikowski potwierdził zaręczyny!

Zobacz także: 


Reklama

Reklama

Reklama