Reklama

Reklama

Spod kościoła do Amsterdamu. Julia Wieniawa dała się porwać!

Julia Wieniawa to aktorka młodego pokolenia, która zdążyła już przywyknąć do luksusu. To samo dotyczyło wypoczynku. Zatem, co się zmieniło po pandemii? Nie uwierzycie na jaki ruch zdecydowała się Wieniawa.

Julia Wieniawa przestała planować wakacje

Julia Wieniawa kocha design z wyższej półki. Takimi przedmiotami się otacza, takie marki sama tworzy. 

Okazuje się jednak, że nie wszystko złote, co się świeci. Najwyraźniej artystka potrzebował odciąć się na chwilę

W decyzji młodą aktorkę utwierdził jej chłopak, który przekonał, że wyjazd na nieplanowane wakacje będzie pełen przygód i niezapomnianych wrażeń. 

Spontaniczna podróż po Europie. Czemu nie! Wieniawa dała się porwać.Na swoim InstaStories zdążyła umieścić krótkie pytanie z prośbą o polecenie restauracji w Amsterdamie i tyle. Bardziej wylewny w mediach społecznościowych okazał się jej chłopak. Nikodem Rozbicki najpierw umieścił zdjęcie spod kościoła, a potem podróż w czasie i tak na tle zegarów przenosimy się do Holandii. Gdzie jest Julia? Najwyraźniej Wieniawa postanowiła sprawdzić się w roli fotografa i trzeba przyznać, że świetnie jej idzie, bo zdjęcia Nikodema z każdą minutą otrzymują dodatkowe serce. Czy ten wyjazd zmieni podejście aktorki do podróżowania w nieznane? Czas pokaże. Mamy nadzieję, że niebawem para pochwali się kolejnymi ciekawymi miejscówkami z Europy. A może to była ucieczka? 

Julia Wieniawa: Nie chciała patrzeć jak Antek Królikowski bierze ślub?Media rozpisują się o ślubie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy, która wieczór panieński ma już za sobą. Kiedy dokładnie para stanie na ślubnym kobiercu? Tego nie wiadomo, ale w środowisku show-biznesu czuć, że wielki dzień zbliża się wielkimi krokami. 

Coraz więcej szczegółów wypływa na światło dzienne. Chociażby miejsce, w którym para zorganizuje wesele. Piękny pałac pod Warszawą ma być spełnieniem marzeń o hucznym weselu. Przypomnijmy, że Antek Królikowski spotykał się z Julią Wieniawą. Rozstaniem pary żyła cała Polska. Cóż ich drogi się rozeszły, a syn Pawła Królikowskiego wkrótce założy rodzinę.

Reklama

***

Zobacz także:

Julia Wieniawa zaskoczyła fanów

Antoni Królikowski i Joanna Opozda śmiało okazują sobie uczucia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy