Reklama

Reklama

Botox na włosy. Ulubiony zabieg celebrytek

Wypalone przez słońce, zniszczone przez farbę, łamliwe przez nieodpowiednią dietę. Nasze włosy błagają o pomoc. Reanimacja nie będzie łatwa, ale jest możliwa. Botox włosów to zabieg, z którego korzystają gwiazdy i celebrytki.

Kobiety marzą o gęstych i lśniących włosach. Tymczasem na co dzień związują je w samurajskiego koka i w pośpiechu wybiegają do pracy. Potem na fotelu stylisty skarżą się, że włosy są łamliwe i wypadają garściami. 

Zatem zróbmy coś, aby wzmocnić je od środka. Jeżeli twoja dieta nie wymaga korekty, bo: białko, składniki mineralne i witaminy (przede wszystkim A, E oraz z grupy B) wiodą w niej prym, warto skupić się na zabiegach wzmacniających. Jednym z nich jest botox włosów, czyli maska bazujaca na naturalnych produktach. Na takie spa decydują się celebrytki. Marina Łuczenko-Szczęsna na Instagramie chętnie umieszcza relacje z zabiegu.

ReklamaAmpułki, strzykawka, igła... nie dajcie się zwieść. Julia Wieniawa nie miała szans, aby poczuć ukłucie. Strzykawka służy jedynie do pobrania serum z ampułki. Dwa gramy odżywki, której bazą są kawior, keratyna i kolagen, wystarczą, aby stylista fryzur zrobił z niej miksturę. Potem wszystko zależy od eksperta, który energicznymi ruchami, zdecydowanie nakłada substancję od nasady po same końce. Oto jak wygląda prawidłowo przeprowadzony zabieg w jednym z warszawskich salonów:

Czas na botox. Czy ten zabieg jest skuteczny?

Zapytaliśmy eksperta, ile razy trzeba powtarzać botox?

Okazuje się, efekty nie są nam dane raz na zawsze, ale już po pierwszym spotkaniu ze specjalistą zauważymy różnicę. Na przebieg sesji z użyciem serum ma wpływ wiele czynników. Liczy się nie tylko kondycja, ale i kolor naszych włosów. 

Po godzinie, bo tyle trwa zabieg, blondynki zauważą diametralną zmianę. Panie z ciemniejszym kolorem muszą uzbroić się w cierpliwość, ale i one poczują odżywczą moc botoxu. Włosy będą lśniące, a ich układanie stanie się przyjemnością. Jeżeli chcemy uzyskać dodatkową objętość  zabieg należy powtórzyć minimum cztery razy. 

Koszt takiej usługi zależy od długości i kondycji naszych włosów, ale nie powinien on przekraczać 400 złotych. Zdaniem trychologów botox to obecnie najlepsza kuracja dla matowych, łamliwych i przesuszonych włosów. 

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy