Reklama

Reklama

Jak odmłodzić dłonie? Trik manikiurzystek odejmuje lat

Wraz z upływem lat skóra na dłoniach staje się coraz bardziej pomarszczona i zwiotczała, często powstają na niej różne przebarwienia. Okazuje się, że za sprawą odpowiedniego koloru lakieru do paznokci, możemy sprawić, że dłonie nabiorą młodzieńczego wyglądu.

Co zrobić, by dłonie wyglądały młodziej?

Istnieje kilka sposobów, by odpowiednio zadbać o skórę na dłoniach - począwszy od aplikowania specjalnych kremów, skończywszy na wizycie w gabinecie medycyny estetycznej. Jednak doskonałym i bardzo tanim rozwiązaniem jest użycie lakieru do paznokci. Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniego koloru.

Zobacz także: Tak wygląda manicure z piekła rodem. "Gorzej być nie może"

Jak przekonują manikiurzyści, chcąc nadać dłoniom młodzieńczego wyrazu, powinniśmy malować paznokcie na czerwony kolor, lekko wpadający w pomarańcz.

Reklama

Taka barwa odciąga uwagę od skaz i przebarwień na skórze, a ponadto tak wyrazisty kolor skupia na sobie całą uwagę. Paznokcie o kolorze czerwonym, lekko wpadającym w pomarańcz to jeden z najbardziej klasycznych kolorów w manicure, który nigdy nie wychodzi z mody, a w dodatku pasuje do każdej karnacji.

Warto wiedzieć: Pofalowana płytka paznokcia. Jakie są przyczyny?

Malowanie paznokci to prosta czynność, która wymaga sporo cierpliwości i znajomości kilku skutecznych trików. Dzięki nim twoje paznokcie będą wyglądały, jakbyś właśnie wróciła z wizyty u profesjonalnej manikiurzystki. Pamiętaj tylko, że dobry lakier nie wystarczy, aby zrobić perfekcyjny manicure. Zanim przejdziesz do malowania paznokci, zainwestuj w kilka niezbędnych narzędzi i kosmetyków. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: paznokcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama