Reklama

Reklama

Eurowizja. Koronawirus w polskiej delegacji. Daniel Borzewski tłumaczy, co dalej z występem polskiego zespołu

Daniel Borzewski to Mister Polski 2019 oraz tancerz Grupy VOLT /MWMedia

Eurowizyjny budzik nieubłaganie tyka. Finał coraz bliżej. Ekipy, które przebywają w Rotterdamie, są regularnie testowane. Podczas rutynowej kontroli w polskim zespole wykryto COVID-19. Jak do tego doszło? Czy występ Polaków stoi pod znakiem zapytania i co jest najbardziej uciążliwe? Na te i inne pytania odpowiada Daniel Borzewski, który przebywa w Holandii.

Na ten dzień czekały wszystkie ekipy, które przyjechały do Rotterdamu. Właśnie dziś w stolicy Holandii rusza ceremonia otwarcia Eurowizji 2021 pod hasłem "Open Up", które jest synonimem otwarcia na nowe. 

Eurowizja. Polska ekipa na kwarantannie. Jak się czują?

Tymczasem polski zespół od wczoraj jest zamknięty w pokojach. Taką decyzję taką podjęli organizatorzy, którzy podczas rutynowej kontroli wykryli koronawirusa w polskim teamie. Chodzi o jednego z członków delegacji, ale jego nazwiska nie ujawniono. Wiadomo natomiast, że sześcioosobowy skład, który występuje na największej holenderskiej scenie, czuje się dobrze. 

Reklama

Daniel Borzewski, który tańczy na eurowizyjnej scenie u boku Rafała Brzozowskiego, przyznał w rozmowie z naszą dziennikarką, że nie narzeka na samopoczucie. Mister Polski 2019 dodał, że jest ozdrowieńcem, który przyjął już pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. Jednak procedury nakazują pięciodniową kwarantannę. Dlatego polska ekipa jest izolowana.

Czy polska delegacja nie wystąpi na eurowizyjnej scenie? Co dalej?

Członkowie polskiej delegacji od wczoraj mają utrudniony kontakt z eurowizyjną społecznością. Kontaktują się ze sobą za pośrednictwem telefonów i mediów społecznościowych, aby ustalić plan działania na najbliższe dni.

To, co jest najtrudniejsze to uniemożliwienie treningów i prób, które z powodu kwarantanny zostały wstrzymane. Zatem, czy występ polskiej ekipy stoi pod znakiem zapytania? Jakie jest wyjście awaryjnie i z jakimi trudności muszą zmagać się tancerze? Zapraszamy na wywiad wideo.

***Zapraszamy na wywiad***

Zobacz także:

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski nie wystąpi w Rotterdamie?! Koronawirus w polskim zespole!

Eurowizja. Pilne wiadomości z Rotterdamu - jeden z członków polskiej delegacji na Eurowizję 2021 otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Harry i William. Nigdy nie mieli dobrych relacji? 

Monika Chwajoł w kreacji z głębokim dekoltem. Zaliczyła "modową wpadkę" na komunii? Internauci podzieleni 

Rodzina Marty Linkiewicz musiała zmienić nazwisko! Patoinfluencerka podzieliła się trudnymi sprawami rodzinnymi 

Herbuś pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Zmysłowość i natura, boska!" - komplementują internauci 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy