Reklama

Alien nails. Paznokcie w stylu Anne Hathaway stały się prawdziwym hitem

Anne Hathaway pojawiła się ostatnio na pokazie mody Versace, a jej paznokcie szybko stały się viralem. Alien nails lub inaczej see-through nails zostały stworzone przez słynnego stylistę gwiazd, Toma Bachika - jak się okazuje... całkowitym przypadkiem! Zobacz, na czym polega ten manicure i jak go wykonać?

W świecie manicure stale pojawiają się nowe trendy. Obecnie wiele z nich wpisuje się w estetykę clean girl. Paznokcie są bardziej naturalne, często nieprzedłużane albo w jasnych kolorach. Styliści robią jednak wszystko, aby w modzie nie wiało nudą i proponują nowe rozwiązania.

Paznokcie w stylu Anne Hathaway

Ostatnio hitem stał się manicure wykonany przez popularnego stylistę wielu gwiazd Toma Bachika, współpracującego m.in. z Jennifer Lopez czy Michelle Williams. Chodzi o paznokcie aktorki Anne Hathaway, którymi zachwyciła na pokazie mody Versace. 

Nazwano je alien nails lub see-through nails. Nie chodzi jednak o wzory kosmitów czy zielony lakier - w tym przypadku drugie określnie lepiej oddaje istotę tego manicure. Paznokcie są prawie przezroczyste, maluje się je specjalnym lakierem i nakleja się na nie tipsy. Są bardzo łatwe do wykonania.

Reklama

Czytaj także: Klaudia El Dursi prezentuje najmodniejsze paznokcie sezonu. Ale klasa!

Jak wykonać alien nails?

Jak wykonać alien nails w stylu Anne Hathaway krok po kroku?

  1. Nadajemy paznokciom pożądany kształt i odpowiednią długość.
  2. Pokrywamy płytkę bazą.
  3. Malujemy paznokcie opalizującym lakierem.
  4. Naklejamy na nie przezroczyste tipsy.
  5. Zamiast tipsów można wykorzystać transparentny żel do przedłużania.

I gotowe! Jak się okazuje, Tom Bachik stworzył ten trend całkowitym przypadkiem. Chciał wykonać mały test przy próbie wykonania odświeżonego french manicure i na pomalowane już paznokcie gwiazdy nałożył tipsy. Okazało się, że w ten sposób powstał świetny manicure, który następnie stał się viralem.

Zobacz również: Unicorn nails. Bajkowy trend w manicure na nadchodzącą wiosnę

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: modny manicure | modne paznokcie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy