Reklama

Bixie to absolutny, odmładzający hit sezonu

Bixie – fryzura popularna w latach 90. - to absolutny hit 2022 roku. Połączenie pixie i boba dodaje uroku, odmładza i podkreśla urodę. Dawniej fryzurę nosiły gwiazdy takie jak Meg Ryan czy Winona Ryder.

Bixie - fryzura modna w latach 90. powraca. Cięcie już zostało ogłoszone jedną z najmodniejszych fryzur 2022 roku. Dawniej fryzurę nosiły gwiazdy takie jak Meg Ryan, Winiona Ryder czy Cameron Diaz.

Bixie powraca w wielkim stylu

Tym razem bixie ma bardziej nowoczesną formę i zachwyci te kobiety, które mają sentyment do mody z lat 90. Z czasem moda na fryzurę zniknęła, ale ta powraca teraz w wielkim stylu.

Już od kilku sezonów widoczna jest inspiracja latami 90. Pojawiają się one nie tylko w ubraniach, ale również w makijażu i fryzurze.

Cięcie bixie to absolutny hit!

Fryzura bixie bazuje na jednym z najbardziej uniwersalnych cięć - fryzurze typu bob i cięciu "pixie cut". Jest ona jednak krótsza niż klasyczny bob i bardziej drapieżna. Bixie nie wyklucza grzywki - cięcie świetnie wygląda z grzywką zaczesaną na bok lub lekko cieniowaną prostą grzywką.

Reklama

Bixie już skradło serce gwiazd z całego świata. Modne cięcie już zaczyna królować na Instagramie i stało się znakiem rozpoznawczym gwiazd takich jak Ursula Corbero z "Domu z papieru", Rowan Blanchard znana z disneyowskich produkcji, Miley Cyrus czy Sarah Hyland.  

obacz również: Dla urody trzeba cierpieć? Niektórzy byli zdolni dla niej umrzeć

Bixie - komu pasuje?

Bixie tak naprawdę pasuje każdemu. Fryzura jest drapieżna i mocno cieniowana, dlatego najlepiej będą się w niej czuły osoby, które lubią odważne cięcia. Bixie w połączeniu z odpowiednim ubraniem i dodatkami będzie pasować zarówno na luźniejsze dni, do pracy czy na większe wyjścia.

Fryzura bixie bez wątpienia nadaje i charakteru, i uroku. Cięcie może wyszczuplić twarz i dodać rysom twarzy ostrości. W tej fryzurze najlepiej będą się układały włosy cienkie i delikatne.

Zobacz również: 5 zasad stylizacji dla kobiet 50+, które odejmują lat. Polskie gwiazdy je znają

Fryzura bixie odmładza

Fryzura bixie to fryzura, która odmładza. Tego typu krótkie cięcie sprawi, że będziemy wyglądać młodziej. W końcu najlepsze fryzury odejmujące lat to takie, których główną cechą są cieniowane cięcia połączone z luźnymi kosmykami okalającymi twarz. Do tego jeszcze grzywka - prosta lub na bok. 

***

Zobacz również:

Najnowsze zdjęcia Opozdy nie pozostawiają wątpliwości

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama