Reklama

Feministtattoo - Feministyczne tatuaże są hitem sezonu!

Popularne napisy "GRL PWR", muszelki, portrety bogini Wenus czy podobizny kobiet z kwiatami we włosach to zaledwie kilka pomysłów na feministyczny tatuaż. W czasach, gdy kobiety coraz częściej zmuszane są do walki o swoje prawa, coraz mocniej wspierają się i łączą siły to właśnie feministyczne tatuaże zyskują na popularności. Tatuażyści już przyznają, że są one hitem tego roku!

Tatuaż feministyczny to jasny komunikat, obok którego ciężko jest przejść obojętnie. Można w ciemno obstawić, że kobiety, które decydują się na taką manifestację, utożsamiają się z ruchem feministycznym, chcą walczyć o prawa kobiet, głośno wyrażają swoje poglądy, są niezależne i wierzą w "girl power". Jednocześnie chętnie manifestują swoją kobiecość, uczęszczają na "kobiece kręgi", rozwijają się i wzajemnie wspierają. 

W tatuażu feministycznym to nie walor estetyczny, ale właśnie jasny, mocny komunikat gra główną rolę. Przekaz, na który zdecydować może się każda z nas jest prosty - siła, kobiecość i wzajemne wsparcie to właśnie feminizm, którego dziś potrzebujemy. 

Reklama

Feministtattoo - jak wybrać idealny tatuaż feministyczny?

Wybór idealnego tatuażu feministycznego nie jest wcale tak prostą sprawą jak mogłoby się wydawać - mnogość inspiracji może zawrócić w głowie niejednej fance tatuaży. Kobiety, które są gotowe na posiadanie takiego manifestu na ciele mogą wybierać wśród tysięcy różnorakich wzorów. 

Fanki delikatnych tatuaży mogą zdecydować się na dyskretny napis "girl power" lub "fight like a girl" albo wytatuowany cienką linią zarys ciała kobiety. Wielbicielki kolorowych, mocnych malunków na ciele bez wątpienia skuszą się na różową muszelkę, portret bogini Wenus lub kobiety z bukietem na głowie, a nawet na szkic kobiecego układu rozrodczego. 

Na Instagramie znajdziecie mnóstwo inspiracji na idealnie dobrany feministyczny tatuaż. Zainspirujecie się? 

***
Zobacz również:


Maja Hyży kusi w koronkowej bieliźnie eksponując tatuaże!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: tatuaże | modne tatuaże | feminizm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy