Reklama

Reklama

Joanna Racewicz zmieniła wizerunek. Już tak nie wygląda

Joanna Racewicz znana jest z klasycznych stylizacji. Do tej pory w garderobie dziennikarki dominowały kolory ziemi i pastele. Tym razem Joanna Racewicz postawiła na soczystą czerwień. Powód zaskakuje.

Soczysta czerwień idealna dla blondynek? Joanna Racewicz w kobiecej stylizacji

Joanna Racewicz postanowiła zaszaleć. Do tej pory dziennikarka nie lubiła wyróżniać się z tłumu. Co się zmieniło? W życiu Joanny Racewicz doszło do przemiany. Filigranowa blondynka pragnęła zaznaczyć swoje "ja" czy jej się to udało? 

Soczysta czerwień idealnie koresponduje z alabastrową cerą dziennikarki. Uwagę przykuwa wieczorowy makijaż i złota biżuteria. 

Delikatny pasek w kolorze kombinezonu podkreśla talię. Ciekawa jest forma dekoltu. Asymetria idealnie podkreśla odkryte ramiona i sprawia, że góra stylizacji nabiera lekkości. 

Skąd ten wybór? Wpis dziennikarki na Instagramie także wiele wyjaśnia.

Reklama

Okazuje się, że kolor czerwony lubi 7 proc. Polaków między 19-70 rokiem życia. W biznesie to kolor przypisywany liderom. Ta barwa to afrodyzjak, który wzmacnia nasz potencjał, a niekiedy budzi agresję. To kolor pożądany i kuszący, z którym należy obchodzić się delikatnie i stosownie dopasowywać do sytuacji.

*** To może cię zainteresować ***

Księżna Kate i książę William rozstali się?! Nie oni jedyni

Gwiazda TVN w bikini. Patrzyli tylko na jedną rzecz!

Jasnowidz nie ma dobrych wieści. To stanie się niebawem!Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy