Reklama

Julia Wieniawa - Narkiewicz opublikowała nowe zdjęcie. Fani wytykają jej hipokryzję

Julia Wieniawa - Narkiewicz znana jest z doskonałego stylu, który chętnie naśladuje wiele kobiet. Jej stylizacje budzą zawsze ogromne zainteresowanie. Tym razem jednak najnowszy jesienny outfit celebrytki spotkał się z dużą krytyką. Fani, którzy obserwują ją na Instagramie, wytkają jej hipokryzję.

Julia Wieniawa -Narkiewicz opublikowała zdjęcie z jesiennego spaceru. W komentarzach zawrzało

Julia Wieniawa - Narkiewicz- influencerka, piosenkarka i aktorka znana między innymi z serialu “Rodzinka.pl" - uchodzi za ikonę stylu. Jej wyczucie najnowszych trendów sprawia, że outfity celebrytki budzą zawsze ogromne zainteresowanie i stają się inspiracją dla wielu kobiet. Tym razem Julia Wieniawa - Narkiewicz opublikowała zdjęcie z jesiennego spaceru. Na fotografii zaprezentowała stylizację idealną na tę porę roku. 

Jasne jeansowe spodnie, beżowy sweterek, wełniana bomberka w kremowym kolorze i ciepła opaska pasująca do niej barwą. Całość aktorka uzupełniła brązową torebką i przeciwsłonecznymi okularami. Luźna i efektowna stylizacja wydaje się idealną propozycją na jesienny spacer. I rzeczywiście wielu fanów kobiety, właśnie za taką ją uznało: “Piękna", “Śliczna", “Ale super stylizacja Julia" - czytamy pod postem influencerki. Jednak jeden element ubioru Julii Wieniawy-Narkiewicz wzbudził w wielu fanach oburzenia, bardzo nie spodobały im się jej buty.

Reklama

Zobacz również: Julia Wieniawa na greckich wakacjach. Jej sukienka to hit!

“A tyle się mówi o strasznej produkcji tych butów.."

Co takiego jest w butach, że internauci wytykają ich właścicielce hipokryzję? Otóż Julia Wieniawa-Narkiewicz zdecydowała się na obuwie, które na zdjęciach wygląda jak popularne buty z wełny, co do których krąży wiele kontrowersji. W 2016 roku organizacja na rzecz etycznego traktowania zwierząt - PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) opublikowała dokument przedstawiający los owiec, których wełna służy do produkcji butów. Zwierzęta były bite, kopane, golono je do krwi czy celowo głodzono, aby nie miały sił wymykać się podczas strzyżenia. Wszystkie te praktyki i nagłośnienie ich w mediach spowodowało, że noszenie popularnych “emu" i “ugg" nazywanych również “wełniakami" czy “śniegowcami" stały się dla wielu nieetyczne. 

Na co uwagę zwrócili w komentarzach obserwatorzy Julii Wieniawy-Narkiewicz

“A tyle się mówi o strasznej produkcji tych butów.."

“Buty nie na miarę miłośnika zwierząt..."

Zobacz również: Wieniawa ponownie w ogniu krytyki. Za "sympatyzowanie" z tą grupą nieźle jej się oberwało

Nieetyczne buty i hipokryzja

Fakt, że Julia Wieniawa - Narkiewicz zdecydowała się na ten model butów, był bolesny dla jej obserwatorów, bo gwiazda bardzo uczuciowo wyraża się o swoim psie Bowie, a jej instagramowy content świadczy o wrażliwości na los zwierzą. Fani aktorki uznali, że jej postępowanie to hipokryzja: 

“Trochę nie rozumiem dopiero co udostępniłaś petycję DIOZ a dzisiaj zakładasz buty, których produkcja przyczynia się do znęcania się nad zwierzętami..."

“Co za bezmyślność, rozumiem, że jesteś świadoma, jak się produkuje te buty? A kreujesz się na taką miłośniczkę zwierząt..."

 Zobacz również: Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Poszło o jej nowego psa


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | buty
Reklama
Reklama
Reklama