Reklama

Reklama

Księżna Kate uwielbia te kolczyki. Subtelnie podkreślają jej urodę

Księżną Kate stać na drogą biżuterię, jednak ona w swoich stylizacjach wcale nie sugeruje się ceną. Małżonka księcia Williama dobrze wie, że kolczyki wcale nie muszą być drogie, aby robiły wrażenie i podkreślały jej urodę, dlatego po raz kolejny postawiła w tej kwestii na znaną sieciówkę. Księżna Cambridge wie, jak zrobić marce dobrą reklamę!

Księżnej Kate nie można nic zarzucić w kwestii mody. Małżonka księcia Williama jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej stylowych członkiń rodzin królewskich na świecie. 

Chociaż Kate Middleton chętnie sięga po markowe ubrania, nie zwraca uwagę jedynie na cenę. Równie często, co po propozycje od projektantów, sięga po rzeczy z sieciówki. 

Niedawno zrobiła prawdziwą furorę, pojawiając się w czerwonym golfie i plisowanej spódnicy na spotkaniu w siedzibie organizacji Forward Trust. 

Kolczyki księżnej Kate zachwyciły fanów. Żona księcia Williama uwielbia tę markę!

Stylizacja zrobiła wrażenie, ale to kolczyki najbardziej spodobały się internautom, ponieważ dodatek marki Asos to model na każdą kieszeń. Biżuteria jest pozłacana i na stronie internetowej kosztuje jedynie około 60 złotych. 

Księżna Kate najwyraźniej ma słabość do tej marki, bo podczas wizyty w Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie również miała na sobie kolczyki Asosa.

Reklama


Stylizacje Kate Middleton są dowodem na to, że małżonka księcia Williama jest fanką drobnych kolczyków w kształcie koła, bo członkini brytyjskiej rodziny królewskiej często je nosi!

Czytaj również: 

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie z baby shower

Joanna Opozda kupiła pierwszą rzecz dla dziecka

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy