Reklama

Manicure na Wielkanoc. Pisanki, zajączki i inne wzory

Wielkanoc już tuż, tuż. Planując swój świąteczny outfit czy fryzurę, nie zapominajmy również o odpowiednim manicure. Paznokcie wielkanocne, czyli #easternails dają nam wiele różnych możliwości. Zobacz najciekawsze stylizacje.

Manicure na Wielkanoc. Pisanki maxi

Z Wielkanocą szczególnie kojarzą nam się pisanki. Oryginalne wzory można jednak stworzyć nie tylko na jajkach, ale także... na paznokciach! Jeden lub więcej kolorów, kolorowe wzory na białym lakierze, a może białe na innym tle? Wszystko zależy od ciebie i twojej wyobraźni.

Manicure na Wielkanoc. Pisanki mini

Kolejną propozycją są manicurowe pisanki w nieco innej, delikatniejszej wersji. Paznokcie mogą być pomalowane na jeden lub różne kolory - pastelowe lub mocniejsze barwy. Na nich z kolei wykonuje się nierównomiernie rozłożone czarne kropeczki czy mniej regularne drobne plamki.

Reklama

Manicure na Wielkanoc. Zajączki

Dla fanek realistycznych zdobień w manicure również mamy kilka inspiracji. Wielkanocny zajączek nie jest aż tak trudny do namalowania, więc ty lub twoja stylistka możecie bez trudu wyczarować go na paznokciach. Inną opcją jest uroczę pisklę.

Manicure na Wielkanoc. Delikatne

Jeśli jednak nie lubisz zbyt maksymalistycznego manicure, możesz zdecydować się na subtelne, wiosenne zdobienia. Wystarczą do tego pastelowe kolory - żółty, zielony czy fioletowy i drobne kwiatki. W połączeniu z klasycznym frenchem będą się prezentować niezwykle oryginalnie.

***

Zobacz również:

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wielkanoc | modne paznokcie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy