Reklama

Paznokcie na mikołajki. Czerwień i świąteczne zdobienia wśród największych trendów

Rozpoczynający się grudzień oznacza, że już zaraz czekają nas mikołajki. Warto pomyśleć o specjalnym manicure na tę okazję. Jakie kolory i zdobienia paznokci można wykorzystać? Zobacz najlepsze inspiracje na mikołajkowe paznokcie.

Już niedługo zima, a to oznacza, że jesienne trendy powoli odchodzą. Zanim jednak pomyślimy o paznokciach na święta i sylwestra, czekają nas mikołajki. Jeśli lubisz je obchodzić, warto uwiecznić tę okazję w swojej stylizacji.

Paznokcie na mikołajki - kolory

6 grudnia, jak i cały okres świąteczny kojarzy się przede wszystkim z czerwienią w klasycznej odmianie. Kolor ten był modny przez całą tegoroczną jesień i choć teraz królować będą inne odcienie, to w grudniu zawsze jest pożądany i uniwersalny. 

Jeśli jednak masz dość czerwieni lub nie jesteś fanką tego koloru, możesz postawić na inne barwy. Gustowne bordo, butelkowa zieleń, elegancki granat czy efektowne złoto - wszystkie te odcienie sprawdzą się w mikołajkowym manicure.

Reklama

Czytaj także: Andrzejkowy manicure. Jakie trendy można wykorzystać?

Zdobienia w mikołajkowym manicure

W przypadku zdobień w tym okresie rządzą oczywiście mikołaje. Oprócz tego popularnymi wzorami są:

  • śnieżynki,
  • gwiazdki,
  • choinki,
  • renifery.

Wybór jest naprawdę spory i czasami trudno się zdecydować na jeden wzór. Zamiast tego można postawić na maksymalistyczną stylizację wykorzystującą kilka zdobień, w połączeniu z wyrazistą czerwienią.

Fanki minimalizmu mogą z kolei wybrać zdobienie tylko na jednym paznokciu, wykonać je na naturalnej bazie lub połączyć je z delikatnym kolorem np. metalicznym, złotym lakierem. Uroczo, a zarazem delikatnie wygląda również czerwony french ozdobiony czapką mikołaja.

Zobacz również: Chai latte nails. Hit na późną jesień uwielbiany przez Jennifer Lopez

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: paznokcie | modny manicure | Mikołajki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama